Filmy i seriale

Gotowi do walki HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 Wojenny

II wojna światowa. Oddział amerykańskich żołnierzy zostaje wysłany na misję ratunkową - mają zlokalizować zaginionego dowódcę i zestrzelonego pilota myśliwca. (...)
1.27GB
Bunt Przed Sądem Wojennym HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Dramat, Wojenny

II wojna światowa. Gdy załoga statku USS Caine buntuje się przeciwko swojemu niezrównoważonemu dowódcy, sceptyczny prawnik niechętnie decyduje się reprezentować ją podczas rozprawy, która staje się dyskusją o różnicy między obowiązkiem i odwagą. (...)
10.91GB
Pułapka wojenna HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 Dramat, Wojenny

Podczas II wojny światowej, po zasadzce zorganizowanej w forcie przez wojska niemieckie, żołnierz aliancki Eugène, został uwięziony pod ziemią. Teraz walcząc o przetrwanie, jego los potoczy się równolegle z losem innego ocalałego. Obaj będą starali się znaleźć środki, aby wyplątać... (...)
700.38MB
Zasadzka HDRip Lektor PL 2021 N/A/10 Wojenny

Gdy trzech żołnierzy wpada w zasadzkę, inny oddział wyrusza na misję, aby ich uratować. (...)
2.96GB
Raport Pileckiego Lektor PL 2023 8/10 Biograficzny, Dramat, Wojenny

Historia wielkiego bohatera drugiej wojny światowej - rotmistrza Witolda Pileckiego, który po zakończeniu działań zbrojnych próbował przeciwstawiać się narzuconej Polsce sowieckiej dominacji. W jego życiorysie niezwykle dramatycznie widać heroiczną, chwilami beznadziejną walkę z dwom... (...)
1.9 Gb
Zimne ognie HDRip Lektor PL 2022 8/10 Wojenny, dramat

"Zimne ognie" to unikalne w skali całej historii kina spojrzenie na II wojnę światową z perspektywy malutkiej i formalnie neutralnej Andory. Ten górski kraj, zamieszkały wtedy przez ledwie około 5 tysięcy mieszkańców, pełnił kluczową rolę korytarza przemytniczego między frankis... (...)
1.4 Gb
Ochotnik HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 Dramat / Wojenny

(...)
1.61GB
Krew i złoto HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Dramat, Wojenny

W ostatnich dniach II wojny światowej niemiecki dezerter, który zrobi wszystko, by wrócić do domu, angażuje się w walkę przeciw oddziałom SS na tropie ukrytego złota. (...)
4.34GB
Towarzysze Broni HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 Akcja, Dramat, Wojenny

"Devotion" to epicki film wojenny oparty na bestsellerowej książce o tym samym tytule, opowiadający inspirującą historię dwóch należących do elity amerykańskich pilotów US Navy, którzy pomogli przechylić szalę zwycięstwa w najbardziej brutalnej bitwie podczas wojny koreański... (...)
1.37GB
Sisu HDRip Lektor PL 2022 8/10 Wojenny, dramat

Akcja "Sisu" rozgrywa się w 1945 roku, a jej bohaterem jest fiński były żołnierz Aatami Korpi, grany przez Jormę Tommilę. Po tym jak Aatami odkrywa złoto na lapońskich pustkowiac, musi wyruszyć do miasta, aby spieniężyć swój skarb. Sprawy przybierają jednak krwawy obrót, kiedy ... (...)
1.5 Gb
Bunkier HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 Thriller / Horror / Wojenny

Mroczny thriller rozgrywający się w realiach I wojny światowej. Uwięziona w bunkrze grupa żołnierzy powoli zwraca się przeciwko sobie. Gdy paranoja i strach narastają, mężczyźni doświadczają prawdziwego piekła wojny. (...)
3.05GB
Predator Prey HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 Akcja, Sci-Fi

„Predator: Prey” to najnowszy thriller akcji i najnowsza część serii „Predator”, której akcja rozgrywa się w realiach ludu Komanczów na początku XVIII wieku. Jest to nieopowiedziana historia młodej kobiety, Naru, zaciekłej i wysoce wykwalifikowanej wojowniczki, wychowanej wśród na... (...)
1.66GB
Czekając na Anyę HDRip Lektor PL 2020 N/A/10 Dramat, Wojenny

Czy dochować cudzej tajemnicy, ryzykując życie? Przed takim dylematem stanął młody pirenejski pasterz Jo, gdy poznał Benjamina i jego sekret. Benjamin, uciekając z Paryża przed prześladowaniami Żydów, został rozdzielony z córką. Teraz, czekając na pograniczu na Anyę, potajemnie pr... (...)
1.84GB
Snajper Bialy kruk HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 Dramat, Wojenny

Gdy były ukraiński nauczyciel w brutalny sposób traci rodzinę, postanawia wyruszyć na wojnę i za wszelką cenę pomścić swoich bliskich. Trenując w pocie czoła doskonali swoje umiejętności strzeleckie, aby dopaść elitarnego rosyjskiego snajpera. Wkrótce mężczyźni staną oko w oko, a jeden strzał może zmienić bieg konfliktu. (...)
2.25GB
Narwik HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 Dramat, Wojenny

W czasach bitwy znanej jako pierwsza porażka Hitlera norweski żołnierz powraca do domu i dowiaduje się szokującej prawdy o swojej żonie. (...)
2.78GB
Wyścig o złoto HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 Akcja, Dramat, Wojenny

Fredrik nie jest najodważniejszym z mężczyzn, a musi zmierzyć z ogromnie trudnym zadaniem - podczas inwazji na Norwegię ma odbić z rąk nazistów całą norweską rezerwę złota. (...)
2.78GB
Czerwony Duch The Red Ghost HDRip Lektor PL 2020 N/A/10 Dramat, Przygodowy, Wojenny

Grudzień, 1941 rok. Grupka sowieckich żołnierzy próbuje dotrzeć do swoich towarzyszy. W walce pomaga im pół-człowiek, pół-duch. (...)
2.15GB
Porzucony transport Lost Transport HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 Dramat, Wojenny

Wiosną 1945 roku pociąg z ponad 2 tysiącami żydowskich więźniów obozów koncentracyjnych zatrzymuje się w Niemczech, ponieważ maszyniści postanawiają uciec przed Armią Czerwoną, która już zajęła pobliską wieś Tröbitz. Ludzie z pociągu są pozostawieni samym sobie i liczą na pomoc ze wsi. Między głęboką nieufnością, rozpaczą i pragnieniem zemsty niespodziewanie rodzi się przyjaźń między Niemką Winnie, holenderską Żydówką Simone i rosyjską snajperką Verą. Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami film opowiada historię trzech silnych kobiet, które na wojennych ruinach muszą oderwać się od swoich przyzwyczajeń, przezwyciężyć niechęć, gniew i nieufność, aby ponownie zobaczyć w innych istoty ludzkie. (...)
700.09MB
1 2 3 4 5 6 7