Filmy i seriale

Horyzont  Rozdział I HDRip Lektor PL 2024 8/10 western

Tysiące marzycieli, poszukiwaczy lepszego jutra, przemierzają bezkresne terytoria Stanów Zjednoczonych z nadzieją na znalezienie swojego miejsca na Ziemi. Narażeni na ataki rdzennych mieszkańców, broniących swojej ziemi i napaści bandytów szukających łatwego łupu, mierzą się z własny... (...)
1.7 Gb
Skradziona dolina HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 Western, Akcja

Mechanik Lupe łączy siły z kowbojką wyjętą spod prawa, aby pomóc ocalić jej umierającą matkę. Po drodze przemierzają pustynię, tropią przestępców i spotykają skorumpowanego właściciela ziemskiego. (...)
2.91GB
Zrozpaczeni jeźdźcy HDRip Lektor PL 2021 N/A/10 Western

Po tym, jak Red z Kansas ratuje młodego Billy'ego ze strzelaniny podczas gry karcianej, chłopiec prosi Reda o pomoc w ochronie swojej rodziny przed banitą Thornem, który właśnie porwał matkę Billy'ego, Carol. Kiedy Red i Billy wyruszają na ratunek Carol, natrafiają na piękną... (...)
1.28GB
Dziwne ścieżki życia HDRip Lektor PL 2023 8/10 western

Silva (Pedro Pascal) wyrusza konno przez pustynię w odwiedziny do znajomego szeryfa Jake'a (Ethan Hawke). Dwadzieścia pięć lat wcześniej zarówno szeryf, jak i Silva pracowali razem jako najemnicy. Silva odwiedza go, aby powspominać stare dzieje i tego wieczoru świętują swoje spotk... (...)
2.3 Gb
Oblężony HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Dramat, Western

Była żołnierka Mo Washington jedzie na zachód w poszukiwaniu kopalni złota. Kiedy po napadzie na jej dyliżans zmuszana jest wziąć do niewoli pewnego banitę, rozpoczynają się zmagania na surowym odludziu. Reżyseria: Anthony Mandler. (...)
796.68MB
Łowca głów HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 Western

Max Borlund, słynny łowca nagród, wyrusza w poszukiwaniu zaginionej żony lokalnego biznesmena. Wkrótce na swojej drodze spotka największego wroga - zawodowego hazardzistę i banitę, którego przed laty wysłał do więzienia. Na jeżącym się od pułapek i niebezpieczeństw Dzikim Zachodzie, wierny ideałom Max będzie musiał opowiedzieć się za tym co słuszne. (...)
2.14GB
Dogonić kulę  Catch the Bullet HDRip Lektor PL 2021 N/A/10 WesternSzeryf Stanów Zjednoczonych Britt MacMasters wraca z misji, podczas której znajduje swojego ojca rannego i syna porwanego przez banitę Jeda Blake'a. Na ich tropie Britt tworzy oddział z rewolwerowcem i stoickim tropicielem Pawnee. Ale Jed i Britt zbliżają się niebezpiecznie blisko terytorium Siuksów na Czerwonej Pustyni.

(...)
1.39GB
Młody Winnetou HDRip Lektor PL 2022 8/10 western, przygodowy, familijny

12-letni Indianin Winnetou uważa się za wielkiego wojownika. Jednak jego ojciec Inczu-czuna, wódz plemienia Apaczów, ma inne zdanie na ten temat. Uważa, że syn musi nauczyć się kontrolowania swojego gorącego temperamentu oraz - jako przyszły wódz - sztuki brania odpowiedzialności za innych, słabszych członków plemienia. Ten moment szybko przychodzi - stado bizonów, główne źródło pożywienia Indian, zaginęło. Plemieniu grozi głód. Młody Winnetou przy wsparciu swej siostry Nszo-czi oraz Toma, chłopca -sieroty z pobliskiego miasteczka, wyruszają na niebezpieczną i pełną przygód wyprawę. Los całego plemienia jest w ich rękach, a czasu nie zostało zbyt wiele. Przyjaźń ponad podziałami rasowymi i wyznaniowymi, branie odpowiedzialności za siebie i innych, kształtowanie charakteru. A wszystko to w pięknej i dzikiej scenerii amerykańskiego Dzikiego Zachodu. (...)
1.5 Gb
Nie! HDRip Lektor PL 2022 8/10 s-f, western, horror

Mieszkańcy wąwozu w środkowej Kalifornii stają się świadkami tajemniczego i mrożącego krew w żyłach zjawiska. (...)
1.5 Gb
Zemsta rewolwerowca  The Harder They Fall HDRip Lektor PL 2021 N/A/10 Dramat, WesternKiedy bandyta Nat Love (Jonathan Majors) dowiaduje się, że jego wróg, Rufus Buck (Idris Elba) wychodzi z więzienia, zbiera swój gang, żeby się zemścić. Wśród jego kompanów znajduje się jego była kochanka, Stagecoach Mary (Zazie Beetz), jego dwaj pomagierzy - krewki Bill Pickett (Edi Gathegi) i szybkoręki Jim Beckwourth (R.J. Cyler) - oraz były oponent, a teraz zaskakujący sojusznik. Rufus Buck też ma silną ekipę, która nie zna słowa "przegrana" - towarzyszą mu między innymi "Zdradliwa" Trudy Smith (Regina King) i Cherokee Bill (LaKeith Stanfield).

(...)
3.55GB
Cry Macho PL Lektor PL 2021 N/A/10 Dramat, Western

W filmie zagrali między innymi Clint Eastwood, Dwight Yoakam, Eduardo Minett, Natalia Traven, Fernanda Urrejola, Horacio Garcia Rojas, Ana Rey, Iván Hernández oraz Sebestien Soliz. Cry Macho opowiada historię emerytowanego gwiazdora rodeo, który wyrusza w podróż, aby sprowadzić z Meksyku do USA syna swojego szefa. Wyprawa staje się dla bohatera szansą na odkupienie grzechów. W 1979 roku teksański gwiazdor rodeo, Mike Milo, przeszedł na emeryturę z powodu poważnej kontuzji pleców. W następnym roku jego były szef Howard Polk zatrudnia go do podróży do Mexico City i sprowadzenia 13-letniego syna Howarda, Rafo. Zgadza się i po wjeździe do Meksyku spotyka swoją matkę Letę, która mówi mu, że Rafo zmienił się w życie przestępcze, uczestnicząc w walkach kogutów z kogutem o imieniu Macho. Wkrótce potem Mike odkrywa, że ​​Rafo bierze udział w walce kogutów, którą przerywa nalot policji. Po odejściu policji Mike mówi Rafo, że jego ojciec chce się z nim zobaczyć. Zaintrygowany możliwością zobaczenia rancza ojca, Rafo zgadza się wrócić z Mikem do Teksasu i wyjeżdża spakować swoje rzeczy. Pijana Leta mówi Mike'owi, że chce, aby jej syn został w Meksyku i grozi mu. Po odejściu Mike'a Leta nakazuje kilku swoim poplecznikom podążać za nim. Wracając samotnie do Teksasu, Mike odkrywa, że ​​Rafo zakradł się do jego ciężarówki. Kiedy Rafo kradnie mu portfel i dzieli się chęcią spędzenia czasu z ojcem, Mike zgadza się zawieźć go na granicę. Podczas jazdy oboje dzielą się historiami o swoim życiu, w tym o tym, jak poplecznicy Lety wykorzystywali Rafo, i dyskutują o znaczeniu bycia macho. W restauracji Mike dzwoni do Howarda i mówi mu, że znalazł Rafo. Poza restauracją jeden z popleczników Lety, Aurelio, próbuje siłą zabrać Rafo i kłamie miejscowym, że Mike go porwał. Rafo mówi miejscowym, że to nieprawda i pobili Aurelio. Po odejściu Mike'a i Rafo, złodzieje ukradli ich ciężarówkę. Jednak szybko znajdują opuszczony samochód do użytku. W kawiarni para spotyka Martę, która zgadza się przenocować, gdy zauważają, że szuka ich kilku policjantów. Następnego dnia Mike dowiaduje się, że Rafo zaprzyjaźnił się z Martą po tym, jak powiedział jej prawdę. Film Cry Macho jest adaptacją Nicka Schenka, opartą na powieści z 1975 roku pod tym samym tytułem autorstwa N. Richarda Nasha. (...)
The Good Time Girls Lektor PL 2017 ?/10 Western

(...)
2.8 Gb
All Quiet on the Western Front Lektor PL 2020 ?/10 Dramat, Wojenny

(...)
2.8 Gb
Dead Again in Tombstone Lektor PL 2017 ?/10 Horror, Western

Film jest niepotrzebny, słabo zmontowany z często ślamazarnie nakręconymi scenami, a sama fabuła - mocno naciągana. Jedyny plus to znowu postać Danny'ego Trejo. (...)
1.7 Gb
Zemsta rewolwerowca Lektor PL 2021 ?/10 Dramat, Western

Wyjęty spod prawa przestępca dowiaduje się, że jego wróg wychodzi z więzienia, zbiera więc swój dawny gang, aby się zemścić. (...)
1.9 Gb
The Pale Door Lektor PL 2020 ?/10 Horror, Western

Po tym jak napad na bank nie idzie zgodnie z planem, dwóch braci, kierujących gangiem kowbojów, musi spędzić noc w nawiedzonym miasteczku, które zamieszkują czarownice. (...)
2.4 Gb
The Scent of Rain and Lightning Lektor PL 2017 ?/10 Dramat, Western

(...)
2.4 Gb
The Stolen Lektor PL 2017 ?/10 Western

Charlotte Lockton rezygnuje z dotychczasowego wygodnego życia, aby odszukać swojego porwanego synka. (...)
1.7 Gb
1 2 3