Filmy i seriale

Furiosa: Saga Mad Max HDRip Lektor PL 2024 8/10 Sensacyjny, Sci-Fi

nr 2 (polski)Kiedy świat upada, młoda Furiosa zostaje uprowadzona z Zielonego Miejsca Wielu Matek. Wpada w ręce potężnej Hordy Bikerów, której przewodzi watażka Dementus. Po przebyciu Pustkowi porywacze docierają do Cytadeli, gdzie rządzi Wieczny Joe. Dwóch tyranów zaczyna walkę o wł... (...)
1.6 Gb
Dom z koszmarów HDRip Lektor PL 2021 N/A/10 Kryminał, Horror

Młoda para stara się pozostać razem, gdy oferuje im niesamowitą ofertę w domu z wątpliwą przeszłością, która normalnie przekraczałaby ich możliwości. W ostatniej próbie, by zacząć od nowa jako para, dokonują transakcji. Jednak wkrótce po wprowadzeniu się para pada ofiarą dziwnych ... (...)
2.20GB
Sztuka zabijania HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 Horror

Marius (Sarunas Rapolas Meliesius) kończy liceum i powoli zdaje sobie sprawę, że być może nigdy nie zobaczy już swoich kolegów i koleżanek. Ponieważ gospodarz miejsca wybranego przez nastolatków na imprezę pożegnalną okazuje się oszustem, Marius postanawia skorzystać z faktu, że j... (...)
1.93GB
Pełną parą 2 HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 Komedia

Z powodu niezdarności dwóch matek grupa dzieci musi samodzielnie podróżować pociągiem z Hiszpanii do Francji. Obie panie próbują dotrzeć do pociągu, zanim ten dojedzie na stację docelową. Tymczasem dzieciaki starają się cieszyć niezależnością, robiąc różne psikusy i angażując się ... (...)
1.34GB
Ze szczyptą miłości HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 Komedia

Atrakcyjna singielka, Peyton Hilliard, słynie z wypieków, które potrafią rozkochać obdarowaną osobę. Los chciał, że przez pomyłkę jej „miłosne ciasto” trafiło do osoby, której nie darzyła zbytnią sympatią. (...)
2.04GB
Sisi & I HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Dramat

Kiedy cesarzowa Sissi (Susanne Wolff) wybiera Irmę (Sandra Hüller) na damę dworu, która będzie jej towarzyszyć w śródziemnomorskich eskapadach, chętnie spełnia jej żądania. Wydaje się, że Irmie szybko udaje się ujarzmić tą ekscentryczną i miłującą wolność władczynię. Jednak po pow... (...)
2.03GB
Generacja przyszłości HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Komedia

Film opowiada o Rachel i Alvym , nowojorskiej parze, która jest gotowa na założenie rodziny. Jako wschodząca dyrektorka firmy technologicznej Rachel dostaje upragnione miejsce w Womb Center, które oferuje parom możliwość dzielenia się ciążą na równych prawach za pomocą ruchomych, ... (...)
1.87GB
Przez dziurkę od klucza HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 Dramat

Damián (Paco León) po 20 latach traci pracę. Czuje się zdezorientowany. Wkurza się i reaguje gwałtownie, po czym rusza biegiem przed siebie, jakby chciał uciec i ukryć się w pierwszym nadającym się do tego miejscu. Znajduje je. Jest nim duża, stara, drewniana szafa załadowana do c... (...)
1.37GB
Terapia z kłopotami HDRip Lektor PL 2020 N/A/10 Komedia

Para rozpoczyna terapię małżeńską. Czy specjalistka, do której trafili, zdoła rozwiązać ich problemy? (...)
21.55GB
Matka Teresa i ja HDRip Lektor PL 2022 8/10 dramat

Kavita, mieszkająca we współczesnym, tętniącym życiem Londynie, staje w obliczu miłosnych i rodzinnych trudności. W poszukiwaniu odpowiedzi na wiele nurtujących ją pytań, udaje się do indyjskiej wioski, gdzie spędziła dzieciństwo. Odkrywa tam niezwykłą historię Matki Teresy z Kalkuty... (...)
1.6 Gb
Autobiografia HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 Thriller

Rakib (Kevin Ardilova) dogląda pustej rezydencji należącej do emerytowanego generała Purny (Arswendy Bening Swara) w indonezyjskim miasteczku. Gdy generał wraca do domu, aby rozpocząć kampanię wyborczą na burmistrza, Rakib nawiązuje więź ze starszym mężczyzną, który staje się odtą... (...)
3.21GB
Klara HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 Biograficzny

Asyż, rok 1211. Pochodząca z bogatego domu osiemnastoletnia Klara pewnej nocy ucieka z domu, by dołączyć do swojego przyjaciela Franciszka. (...)
1.62GB
Szalony samuraj Musashi HDRip Lektor PL 2020 N/A/10 Akcja

Znany samuraj, Miyamoto Musashi, musi stoczyć walkę życia. Samotnie stawia czoła 400 wojownikom. Film został nakręcony podczas jednego ujęcia. (...)
3.03GB
Wilkołak nocą HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 Horror, Akcja

Pewnej czarnej, głuchej nocy członkowie tajnego bractwa łowców potworów wychodzą z ukrycia, aby pożegnać swojego zmarłego przywódcę. Podczas osobliwej ceremonii pogrzebowej zebrani dowiadują się, że wezmą udział w śmiertelnej walce o potężny artefakt – w łowach, podczas których st... (...)
1.25GB
Proces diabła HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Dokumentalny, Kryminalny, Horror

Mroczny dokument, który poprzez rekonstrukcje i domowe nagrania opowiada o rzekomym opętaniu pewnego chłopca i brutalnym morderstwie, które było tego następstwem. (...)
811.83MB
Niebezpieczny kochanek HDRip Lektor PL 2023 8/10 dramat, thriller

20-letnia Margot (Emilia Jones) jest atrakcyjną studentką, która dorabia pracując w kinie. Pewnego dnia spotyka tam kilkanaście lat od niej starszego miłośnika filmów - Roberta (Nicholas Braun). Ich rozmowa szybko zaczyna przypominać flirt, a następnie przeradza się w angażującą i ek... (...)
1.7 Gb
Oblicze Jezusa HDRip Lektor PL 2023 8/10 dokument

Czy możemy zobaczyć twarz niewidzialnego Boga? Czy na chuście z Manoppello i Całunie Turyńskim Zbawiciel zostawił nam swój wizerunek? Czy Jezus chciał, byśmy już tu, na ziemi mogli oglądać Boskie Oblicze? W poszukiwaniach odpowiedzi na te pytania pomaga widzowi w filmie m.in. znany a... (...)
1.4 Gb
Powinniście odejść HDRip Lektor PL 2020 N/A/10 Dramat, Horror

Scenarzysta wraz ze swoją rodziną podróżuje do odległego domu w Alpach, aby napisać kontynuację swojego wielkiego hitu, ale zaczyna żałować swojej decyzji, gdy w posiadłości zaczyna straszyć dziwna zjawa. (...)
2.59GB
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10