Filmy i seriale

Ze szczyptą miłości HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 Komedia

Atrakcyjna singielka, Peyton Hilliard, słynie z wypieków, które potrafią rozkochać obdarowaną osobę. Los chciał, że przez pomyłkę jej „miłosne ciasto” trafiło do osoby, której nie darzyła zbytnią sympatią. (...)
2.04GB
Sisi & I HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Dramat

Kiedy cesarzowa Sissi (Susanne Wolff) wybiera Irmę (Sandra Hüller) na damę dworu, która będzie jej towarzyszyć w śródziemnomorskich eskapadach, chętnie spełnia jej żądania. Wydaje się, że Irmie szybko udaje się ujarzmić tą ekscentryczną i miłującą wolność władczynię. Jednak po pow... (...)
2.03GB
Generacja przyszłości HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Komedia

Film opowiada o Rachel i Alvym , nowojorskiej parze, która jest gotowa na założenie rodziny. Jako wschodząca dyrektorka firmy technologicznej Rachel dostaje upragnione miejsce w Womb Center, które oferuje parom możliwość dzielenia się ciążą na równych prawach za pomocą ruchomych, ... (...)
1.87GB
Przez dziurkę od klucza HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 Dramat

Damián (Paco León) po 20 latach traci pracę. Czuje się zdezorientowany. Wkurza się i reaguje gwałtownie, po czym rusza biegiem przed siebie, jakby chciał uciec i ukryć się w pierwszym nadającym się do tego miejscu. Znajduje je. Jest nim duża, stara, drewniana szafa załadowana do c... (...)
1.37GB
Terapia z kłopotami HDRip Lektor PL 2020 N/A/10 Komedia

Para rozpoczyna terapię małżeńską. Czy specjalistka, do której trafili, zdoła rozwiązać ich problemy? (...)
21.55GB
Matka Teresa i ja HDRip Lektor PL 2022 8/10 dramat

Kavita, mieszkająca we współczesnym, tętniącym życiem Londynie, staje w obliczu miłosnych i rodzinnych trudności. W poszukiwaniu odpowiedzi na wiele nurtujących ją pytań, udaje się do indyjskiej wioski, gdzie spędziła dzieciństwo. Odkrywa tam niezwykłą historię Matki Teresy z Kalkuty... (...)
1.6 Gb
Autobiografia HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 Thriller

Rakib (Kevin Ardilova) dogląda pustej rezydencji należącej do emerytowanego generała Purny (Arswendy Bening Swara) w indonezyjskim miasteczku. Gdy generał wraca do domu, aby rozpocząć kampanię wyborczą na burmistrza, Rakib nawiązuje więź ze starszym mężczyzną, który staje się odtą... (...)
3.21GB
Klara HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 Biograficzny

Asyż, rok 1211. Pochodząca z bogatego domu osiemnastoletnia Klara pewnej nocy ucieka z domu, by dołączyć do swojego przyjaciela Franciszka. (...)
1.62GB
Szalony samuraj Musashi HDRip Lektor PL 2020 N/A/10 Akcja

Znany samuraj, Miyamoto Musashi, musi stoczyć walkę życia. Samotnie stawia czoła 400 wojownikom. Film został nakręcony podczas jednego ujęcia. (...)
3.03GB
Wilkołak nocą HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 Horror, Akcja

Pewnej czarnej, głuchej nocy członkowie tajnego bractwa łowców potworów wychodzą z ukrycia, aby pożegnać swojego zmarłego przywódcę. Podczas osobliwej ceremonii pogrzebowej zebrani dowiadują się, że wezmą udział w śmiertelnej walce o potężny artefakt – w łowach, podczas których st... (...)
1.25GB
Proces diabła HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Dokumentalny, Kryminalny, Horror

Mroczny dokument, który poprzez rekonstrukcje i domowe nagrania opowiada o rzekomym opętaniu pewnego chłopca i brutalnym morderstwie, które było tego następstwem. (...)
811.83MB
Niebezpieczny kochanek HDRip Lektor PL 2023 8/10 dramat, thriller

20-letnia Margot (Emilia Jones) jest atrakcyjną studentką, która dorabia pracując w kinie. Pewnego dnia spotyka tam kilkanaście lat od niej starszego miłośnika filmów - Roberta (Nicholas Braun). Ich rozmowa szybko zaczyna przypominać flirt, a następnie przeradza się w angażującą i ek... (...)
1.7 Gb
Oblicze Jezusa HDRip Lektor PL 2023 8/10 dokument

Czy możemy zobaczyć twarz niewidzialnego Boga? Czy na chuście z Manoppello i Całunie Turyńskim Zbawiciel zostawił nam swój wizerunek? Czy Jezus chciał, byśmy już tu, na ziemi mogli oglądać Boskie Oblicze? W poszukiwaniach odpowiedzi na te pytania pomaga widzowi w filmie m.in. znany a... (...)
1.4 Gb
Powinniście odejść HDRip Lektor PL 2020 N/A/10 Dramat, Horror

Scenarzysta wraz ze swoją rodziną podróżuje do odległego domu w Alpach, aby napisać kontynuację swojego wielkiego hitu, ale zaczyna żałować swojej decyzji, gdy w posiadłości zaczyna straszyć dziwna zjawa. (...)
2.59GB
Potwór we mnie HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Horror, Komedia

Hannah (Hadley Robinson) jest młodą projektantką mody, która na pierwszy rzut oka wydaje się w porządku, lecz potajemnie zmaga się z wyniszczającymi wątpliwościami. Po osiągnięciu punktu krytycznego wewnętrzne myśli dziewczyny przekształcają się w potworną istotę, która grozi znis... (...)
4.27GB
Czarny notes HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Thriller

Gdy jego syn zostaje wrobiony w porwanie, pogrążony w żałobie diakon postanawia sam wymierzyć sprawiedliwość i rusza do walki ze skorumpowaną policją. (...)
2.00GB
Zdumiewająca historia Henry’ego Sugara Lektor PL 2023 8/10 dodaj gatunekprodukcja USA, Wielka Brytania

Ekranizacja popularnego opowiadania Roalda Dahla o bogaczu, który dowiaduje się o istnieniu guru, który widzi bez użycia oczu, i postanawia sam opanować tę sztukę, by móc oszukiwać w grach hazardowych. (...)
3.2 Gb
Portret Królowej Lektor PL 2022 8/10 Dokumentalny

"Portret Królowej" nie tylko przedstawia długie panowanie Elżbiety II, ale także pokazuje, jak fotografia, pozornie "niema" sztuka, oddała wyjątkowy hołd monarchini,..."Portret Królowej" nie tylko przedstawia długie ... (...)
1.9 Gb
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10