Filmy i seriale

Nowa nadzieja HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Dramat, Katastroficzny, Thriller

Film przedstawia losy kobiety (Comer), która wraz ze swoim nowonarodzonym dzieckiem musi odnaleźć drogę do domu. Jednak nadszedł kryzys ekologiczny, który pogrążył Londyn w wodach po powodzi, co powoduje rozbicie ich młodej rodziny w chaosie. (...)
1.62GB
Palido: W imię zemsty HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Thriller, Akcja

Adwokat z wojskową przeszłością tropi gang, który zabił jego żonę i porwał córkę. (...)
2.22GB
Dobry ogrodnik HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 Dramat, Thriller

Narvel Roth, oddany ogrodnik posiadłości Gracewood Gardens, zostaje poproszony przez swoją pracodawczynię o zajęcie się jej niesforną krewną Mayą. (...)
700.06MB
Club Zero HDRip Lektor PL 2023 8/10 thriller, dramat

Do prywatnej szkoły przybywa pani Novak (znakomita Mia Wasikowska) prowadząca zajęcia o świadomym odżywianiu. Bezgranicznie ufający jej uczniowie rozpoczynają kolejne odważne eksperymenty, które coraz bardziej się oddalają od bezpiecznych, zdrowych, proekologicznych praktyk w rodzaju... (...)
1.5 Gb
Murarz  Na granicy spisku HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Thriller, Akcja

Ktoś szantażuje CIA - morduje zagranicznych dziennikarzy i podrzuca dowody obciążające Agencję. Gdy świat zwraca się przeciwko Ameryce, CIA musi namówić swojego najlepszego, choć niechętnego agenta, żeby wrócił do czynnej służby i zmierzył się z własną zagmatwaną przeszłością, a j... (...)
1.58GB
Anatomia upadku HDRip Lektor PL 2023 8/10 Dramat, Kryminał, Thriller

Mężczyzna upada z wysokości i ginie. Czy jego żona jest za to odpowiedzialna?Życie szczęśliwej rodziny we francuskich Alpach zostaje przerwane, gdy Samuel ginie w wyniku upadku. Skoczył sam, poślizgnął się czy może z balkonu wypchnęła... (...)
1.6 Gb
Operacja "Napoleon" HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Thriller

Na lodowcu w Islandii grupa turystów natyka się na wrak nazistowskiego samolotu z II Wojny Światowej. W samolocie znajdują mapy i wskazówki ukrycia "złotego pociągu", którym Niemcy chcieli wywieźć zrabowane w okupowanej Polsce złoto. Znalazcy nie wiedzą, że ich śladem podąża... (...)
2.66GB
Córka króla moczarów HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Thriller / Dramat

Pozornie zwyczajne życie Heleny skrywa mroczną tajemnicę. Jest córką niesławnego „króla bagien”, którego historia wstrząsnęła całym krajem. Mężczyzna znęcał się nad swoją rodziną, którą przez wiele lat przetrzymywał na odludziu. Gdy trafił za kratki, Helenie udało się rozpocząć no... (...)
4.78GB
Hodowca HDRip Lektor PL 2020 N/A/10 Thriller

Bezwzględna bizneswoman porywa młode kobiety w ramach makabrycznego eksperymentu, mającego na celu odwrócenie procesu starzenia. (...)
2.45GB
Diabelskie nasienie powraca HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 Thriller

Po śmierci ojca Emma mieszka z ciotką. Pojawia się jednak mnóstwo podejrzeń i dziewczyna musi za wszelką cenę zatroszczyć się o swój spokój. (...)
5.29GB
Co ukrywa Marco? HDRip Lektor PL 2021 N/A/10 Thriller

Piąta odsłona cyklu opartego na prozie Jussiego Adlera-Olsena. Duński śledczy wpada na trop afery z udziałem wpływowych ludzi. (...)
1.37GB
Zbrodnie miłosne HDRip Lektor PL 2021 N/A/10 Thriller

Dwie studentki są zafascynowane pewnym mężczyzną. Wkrótce jednak jego prawdziwa natura wychodzi na jaw. (...)
1.66GB
Zgubiony telefon HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Thriller

Wracając z pracy, Na-mi (Chun Woo-hee) gubi smartfon zawierający wszystkie informacje na jej temat. Jun-yeong (Yim Si-wan) znajduje telefon Na-mi i zwraca go, jednak wcześniej instaluje na nim program szpiegujący. Śledząc codzienne życie kobiety, dowiaduje się o niej najbardziej s... (...)
1.92GB
Tajny informator HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Thriller

Dwóch agentów antynarkotykowych poluje podczas epidemii cracku na zabójcę policjantów. W nadziei na zdobycie tropów opłacają informatora-ćpuna, który robi za gołębia pocztowego i w efekcie zostaje zaangażowany w śmiertelny plan. Te działania sprawiają, że partnerzy znajdują się po... (...)
1.97GB
Po horyzont HDRip Lektor PL 2020 N/A/10 Thriller

To ekscytująca opowieść, a jej bohaterami jest dwójka kochanków, Sara (Allison Williams) i Jackson (Alexander Dreymon), którzy odkrywają nowe oblicza strachu na pokładzie jednosilnikowego samolotu Cessna. To miał być rutynowy i niezobowiązujący 99-minutowy lot na ślub ich przyjaci... (...)
10.58GB
Psychol HDRip Lektor PL 2020/V N/A/10 Thriller

Podczas podróży samochodem w ramach przeprowadzki wdowa Jessica zostaje zaatakowana i porwana przez zabójcę. Podejmując ucieczkę, stara się jakoś przetrwać w głuszy i zdobyć pomoc. (...)
8.84GB
Zatoka zaginionych HDRip Lektor PL 2020 N/A/10 Thriller

Po przedwczesnych narodzinach syna Rosalind doświadcza depresji poporodowej, będąc jednocześnie przekonaną, że na świat przyszło drugie martwe dziecko. Wkrótce kobieta znika w tajemniczych okolicznościach. (...)
3.38GB
Wróg HDRip Lektor PL 2023 8/10 s-f, thriller

Junior i Hen (Paul Mescal i Saoirse Ronan) to małżeństwo z siedmioletnim stażem, które prowadzi samotne życie na odosobnionej farmie. Pewnego dnia do drzwi ich domu puka nieznajomy o imieniu Terrance (LaKeith Stanfield). Przynosi wiadomość, która wywraca ich życie do góry nogami. Jun... (...)
1.6 Gb
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 56