Filmy i seriale

Hotel Poseidon HDRip Lektor PL 2021 N/A/10 Surrealistyczny, FantasyWitajcie w Hotelu Poseidon idealnym miejscu, aby zatrzymać się na chwilę, wciągnąć w płuca zalegający wszędzie kurz i zagłębić się we własne lęki oraz w skrywane traumy. To doskonały punkt startowy do rozpoczęcia powolnego popadania w szaleństwo poprzedzone zagubieniem i depresją. Zaletą ośrodka jest przede wszystkim jego klimatyczny wystrój łączący w sobie lepki brud, migotliwe światła, nadgniłe ściany, rybie truchła oraz widmo tężca czające się na każdym kroku. Skorzystaj z niepowtarzalnej oferty i pozwól dotkliwie zdewastować swoje zdrowie psychiczne już dziś! Dave jest wrakiem człowieka trzymającym się na nogach głównie za sprawą przyzwyczajenia. Co rano budzi się coraz bardziej zmęczony swoją egzystencją w rozpadającym się budynku. Włóczy się on po zaniedbanych korytarzach, nieprzerwanie zanurzając się w dusznym koszmarze rozgrywającym się na jawie. Mężczyzna traci zmysły, a hotel będący jego całym światem zamienia się w prywatny egzystencjalny czyściec przy którym Hotel Overlook stanowi urokliwy zakątek idealny na wakacyjny wyjazd z całą rodziną.

(...)
820.95MB
Schrupałbym cię! Lektor PL 2017 ?/10 Surrealistyczny, Komedia

Dentysta Oskar to smakosz kanibal. Czule delektuje się swoimi pacjentami, ale nie ma odwagi zbliżyć do tej, którą sekretnie kocha od miesięcy. (...)
2.5 Gb
Don't Let Go Lektor PL 2019 ?/10 Dramat, Surrealistyczny, Akcja

Po dziwnym i przerwanym połączeniu Jack udaje się do domu bratanicy, gdzie odkrywa, że została zamordowana. Kilka dni później mężczyzna odbiera telefon od zmarłej dziewczyny. (...)
1.8 Gb
Paradox Lektor PL 2018 ?/10 Surrealistyczny, Muzyczny

Najdziwniejszy film, jaki kiedykolwiek zobaczycie. (...)
1.5 Gb
Co zrobił Jack? Lektor PL 2017 ?/10 Surrealistyczny

Policjant przesłuchuje małpę, która jest podejrzewana o morderstwo. (...)
1.5 Gb
O nieskończoności Lektor PL 2019 7.8/10 Dramat, Surrealistyczny

"O nieskończoności" wzbogaca filmowy dorobek Roya Anderssona o refleksję na temat ludzkiego życia w całym jego pięknie i okrucieństwie, świetności i banalności. Wędrujemy... (...)
2.4 Gb