Filmy i seriale

Zjazd życia HDRip Lektor PL 2021 N/A/10 Biograficzny, Dramat, Sportowy

Podczas zjazdu na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w 1976 roku Franz Klammer, znajduje się w "błysku fleszy". Od zeszłego sezonu charyzmatyczny debiutant wygrywał niemal każdy zjazd. Presja prasy i opinii publicznej, a także nadzieje całego narodu, sięgają zenitu. Jego spons... (...)
6.85GB
King Richard: Zwycięska rodzina HDRip Lektor PL 2021 N/A/10 Biograficzny, Dramat, Sportowy

Richard Williams nie miał w życiu łatwo – dorastał w świecie, w którym czarny kolor skóry oznaczał z założenia bycie gorszym, niezależnie od pasji czy talentu. Trudno zatem się dziwić, że desperacko chce, żeby jego dzieci stały się kimś i zyskały posłuch na świecie. W przeciwieńst... (...)
4.27GB
Sportowe opowieści: Johnny Football Lektor PL 2023 8/10 Biograficzny, Dokumentalny, Sportowy

Dokument o ekspresowym wzlocie i jeszcze szybszym upadku futbolisty Johnny'ego Manziela. Zawiera wywiady z samym zawodnikiem, jego przyjaciółmi i trenerami.W 2012 roku najjaśniejszą gwiazdą świata sportu był niepozorny rozgrywający... (...)
1.7 Gb
Mark Cavendish: Nigdy dosyć Lektor PL 2023 8/10 Biograficzny, Dokumentalny, Sportowy

Dokument prezentujący błyskawiczny wzlot, tragiczny upadek i niesamowity powrót kolarza Marka Cavendisha.Dokument zawierający wywiady na wyłączność z Markiem, jego żoną Petą, kolegami z zespołu i trenerami przedstawia wzlot, upadek i ... (...)
1.9 Gb
Sportowe opowieści: Jake Paul - The Problem Child Lektor PL 2023 8/10 Biograficzny, Dokumentalny, Sportowy

Dokument, w którym Jake Paul opowiada o swojej zaskakującej drodze od internetowego dowcipnisia i niegrzecznego chłopca do sensacji świata boksu.Czy 26-letni Jake Paul jest nowym zbawcą świata boksu, czy "odrealnionym" promotore... (...)
2.5 Gb
Najlepsi HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Familijny, Komedia, Muzyczny

Matematyczny geniusz Prem chce odkryć, czy hip-hop jest jego ścieżką. (...)
1.57GB
Królowe gier  1UP HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 Komedia / SportowyE-sport to jedna z najszybciej rozwijających się branż na świecie. Zdeterminowana studentka Vivian wraz z przyjaciółkami próbuje stworzyć nową drużynę i zawojować ten świat. Szczególnie, że ma wiele do udowodnienia po tym jak została wykluczona z poprzedniego zespołu. Czy grupa charyzmatycznych zawodniczek podbije zdominowany przez facetów rynek gamingowy i dotrze do finałów stanowych? Z ich entuzjazmem i wybitną trenerką (Ruby Rose) wszystko jest możliwe!

(...)
700.47MB
Olga HDRip Lektor PL 2021 N/A/10 Dramat, SportowyJest 2013 rok. Olga ma 15 lat i jest ukraińską gimnastyczką, która uprawia tę dyscyplinę z prawdziwą pasją. Przebywając na zgrupowaniu w Szwajcarii, dokłada wszelkich starań, aby jak najlepiej wpasować się do drużyny narodowej. W tym czasie w Kijowie zawiązuje się ruch społeczny Euromajdan, który niespodziewanie wciąga w swoje tryby wszystkie bliskie jej osoby. W czasie, gdy Olga przygotowuje się do Mistrzostw Europy, w jej życie wkracza rewolucja, która zmiata wszystko, co stoi na jej drodze?

(...)
1.92GB
Rzut życia  Hustle HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 ................ : Komedia, SportowyPechowy koszykarski łowca talentów odkrywa wyjątkowego gracza z trudną przeszłością i postanawia zabrać go do Stanów bez zgody drużyny. Choć piętrzą się przed nimi przeszkody, robią wszystko, by jednym genialnym rzutem udowodnić, że zasługują na miejsce w NBA.

(...)
4.55GB
Gramy u siebie  Home Team HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 Komedia, SportowyDwa lata po wygranej w Super Bowl zawieszony trener NFL Sean Payton wraca do rodzinnego miasta i próbuje odbudować więź z synem, trenując jego szkolną drużynę futbolową Pop Warner.

(...)
701.40MB
King Richard: Zwycięska rodzina  King Richard HDRip Lektor PL 2021 N/A/10 Biograficzny, Dramat, SportowyRichard Williams nie miał w życiu łatwo dorastał w świecie, w którym czarny kolor skóry oznaczał z założenia bycie gorszym, niezależnie od pasji czy talentu. Trudno zatem się dziwić, że desperacko chce, żeby jego dzieci stały się kimś i zyskały posłuch na świecie. W przeciwieństwie do wielu myślących podobnie do niego rodziców, którzy po latach starań muszą zadowolić się wyłącznie świadomością, że wychowali dzieci na dobrych ludzi. Richard zabiera się za wykonywanie swego ambitnego planu jeszcze przed narodzinami córek, Venus i Sereny, które staną się w przyszłości jednymi z najbardziej znanych tenisistek w historii sportu. Następnie, niezależnie od sytuacji, Richard wchodzi oknami wszędzie tam, gdzie zamknięto przed nim drzwi, ignoruje lekceważące uwagi białych komentatorów i trenerów, popycha swe córki do przekraczania kolejnych fizycznych i mentalnych barier. W końcu udaje mu się osiągnąć swój cel, ale jedynie od widza zależy ocena drogi, którą przeszedł w tym czasie.

(...)
1.37GB
Droga zwycięzcy - Heart of Champions HDRip Lektor PL 2021 N/A/10 Dramat, SportowyDwukrotnie nominowany do Oscara Michael Shannon ( Na noże?, Zwierzęta nocy?) w fascynującym i inspirującym filmie o braterstwie, rywalizacji i rodzinie, rozgrywającym się w środowisku trenujących wioślarstwo studentów elitarnego amerykańskiego uniwersytetu. W pozostałych rolach występują: Alexander Ludwig ( Igrzyska śmierci?, Wikingowie?), Charles Melton ( Riverdale?, Bad Boys For Life?), Alex MacNicoll ( Vice?, Piąta fala?) i Ash Santos ( American Horror Story: Apokalipsa?). Za kamerą stanął Michael Mailer, autor poruszającego dramatu z Demi Moore i Alekiem Baldwinem Miłość w ciemności?.

Po zakończeniu ostatnich narodowych mistrzostw, uniwersytecka drużyna wioślarska pogrąża się w chaosie i ciągłych sporach między Aleksem (Alexander Ludwig), Chrisem (Charles Melton), Johnem (Alex MacNicoll) i pozostałymi wioślarzami. Aby poprawić atmosferę w zespole, stanowisko trenera obejmuje weteran wojenny Murphy (Michael Shannon). Korzystając z własnych doświadczeń i niekonwencjonalnych metod, mężczyzna stara się oczyścić grupę z wewnętrznych konfliktów i obudzić w niej ducha współzawodnictwa, który zainspiruje ich do ciężkiej pracy. Jednak największą lekcją będzie uświadomienie młodym podopiecznym, że aby osiągnąć mistrzostwo, najpierw trzeba zbudować drużynę.

(...)
2.67GB
Ostatni mistrz  The Last Champion HDRip Lektor PL 2020 N/A/10 Dramat, SportowyJohn Wright (Cole Hauser) był lokalnym bohaterem wschodzącą gwiazdą licealnej drużyny zapaśniczej i obiecującym olimpijczykiem. Mógł mieć wszystko? ale jedną decyzją pogrążył swoje marzenia i opuścił rodzinne strony w atmosferze skandalu, który będzie go prześladował przez lata. Dwadzieścia lat później John wraca do swojego miasteczka na wieść o śmierci matki, aby zachować rodzinny dom. Chłodne przyjęcie ze strony dawnych znajomych i sąsiadów wskazuje na to, że miasteczko wciąż mu nie wybaczyło. Nieoczekiwanie John otrzymuje szansę na odwrócenie swojego losu poprzez objęcie stanowiska trenera licealnej drużyny zapaśniczej. Tam poznaje m.in. Michaela utalentowanego nastolatka z trudnego domu, który ma swojego prywatnego wroga do pokonania. Czy John wykorzysta drugą szansę i stanie się przykładem dla drużyny i Michaela? Czy też ulegnie niedającym mu spokoju demonom z przeszłości?

(...)
2.90GB
Ostatni mistrz - The Last Champion HDRip Lektor PL 2020 N/A/10 Dramat, SportowyJohn Wright (Cole Hauser) był lokalnym bohaterem wschodzącą gwiazdą licealnej drużyny zapaśniczej i obiecującym olimpijczykiem. Mógł mieć wszystko? ale jedną decyzją pogrążył swoje marzenia i opuścił rodzinne strony w atmosferze skandalu, który będzie go prześladował przez lata. Dwadzieścia lat później John wraca do swojego miasteczka na wieść o śmierci matki, aby zachować rodzinny dom. Chłodne przyjęcie ze strony dawnych znajomych i sąsiadów wskazuje na to, że miasteczko wciąż mu nie wybaczyło. Nieoczekiwanie John otrzymuje szansę na odwrócenie swojego losu poprzez objęcie stanowiska trenera licealnej drużyny zapaśniczej. Tam poznaje m.in. Michaela utalentowanego nastolatka z trudnego domu, który ma swojego prywatnego wroga do pokonania. Czy John wykorzysta drugą szansę i stanie się przykładem dla drużyny i Michaela? Czy też ulegnie niedającym mu spokoju demonom z przeszłości?

(...)
3.50GB
Poobijana  Bruised HDRip Lektor PL 2021 N/A/10 Dramat, SportowyByła gwiazda mieszanych sztuk walki chwyta się ostatniej szansy na odbicie w ringu, walcząc zarazem o prawo do dziecka.

(...)
700.45MB
Żużel HDRip Lektor PL 2020 N/A/10 Melodramat, SportowyMistrz motocyklowy Lowa (Tomasz Ziętek) jest obiektem westchnień kobiet i źródłem zazdrości rywali z toru (Mateusz Kościukiewicz). Pogodny, miły dla ludzi, zwyczajny?, ma frajdę z życia i tego, co robi. Jednak szelmowski uśmiech chłopaka skrywa codzienne zmagania ze strachem, widmem kontuzji i wypadków na żużlowych stadionach. Wszystko komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy na drodze Lowy staje śliczna Roma (Jagoda Porębska). Czy zakochany w prędkości i motorach zawodnik, dla którego sport jest nie tylko szaleńczą, młodzieńczą pasją, ale też ucieczką od szarej rzeczywistości, znajdzie w swoim sercu miejsce na prawdziwą miłość

(...)
4.47GB
Po prostu walcz 4  Never Back Down: Revolt HDRip Lektor PL 2021 N/A/10 Dramat, Akcja, SportowyKiedy amatorski bokser nie chce podjąć walki, jego siostra Anya (Olivia Popica) musi udać się do Rzymu i walczyć dla elitarnej publiczności, aby pomóc spłacić dług brata wobec bossa mafii, Juliana (James Faulkner). Kiedy przybywa na miejsce, zostaje pojmana przez bezlitosnego Janka (Michael Bisping) i szybko orientuje się, że jest jedną z wielu kobiet, które zostały uprowadzone i zmuszone do walki dla śmiertelnie niebezpiecznego syndykatu zajmującego się handlem ludźmi. Jedynym wyjściem dla Anyi jest poddanie się żądaniom Janka lub połączenie sił z innymi kobietami i zniszczenie oprawców.

(...)
2.00GB
The Brawler Lektor PL 2019 ?/10 Biograficzny, Dramat, Sportowy

(...)
1.5 Gb
1 2 3 4