Filmy i seriale

After 5  Na zawsze HDRip Lektor PL 2023 8/10 romans, melodramat

Tessa i Hardin nie są już razem. Każde z nich na własną rękę szuka szczęścia i spełnienia. Ona poświęca się pracy i przelotnym romansom. On po sukcesie swojej pierwszej książki korzysta z uroków popularności i imprezuje próbując zapomnieć o ukochanej. Gdy przyjaciele rzucają mu wyzwa... (...)
1.5 Gb
Cios HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 Dramat, Romans, Sport

17-letni Jim przygotowuje się do ważnej walki bokserskiej. Chłopaka szkoli ojciec alkoholik, który ignoruje fakt, że syn nie jest do końca przekonany, że chce swoje życie wiązać z brutalnym sportem. (...)
1.91GB
Siostrzane randki HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Komedia, Romans

Helen robi zawrotną karierę. Jej siostra Rachel woli spokojne życie na prowincji. Kobiety postanawiają zrobić sobie wakacje od codzienności i na dwa tygodnie zamieniają się miejscami zamieszkania. (...)
2.02GB
Miłosna wyprawa HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Komedia, Romans

Rebecca, projektantka wyrobów przemysłowych, stara się o pracę w wymarzonej firmie. Musi udowodnić zdolności przywódcze podczas kolejnego etapu rekrutacji, którym jest obóz dla liderów w górach Tahoe. Jej partnerem zostaje Nathan. (...)
2.91GB
Przy odrobinie szczęścia HDRip Lektor PL 2021 N/A/10 Romans

Lindsey jedzie do Irlandii aby kupić ziemię, która idealnie nadaje się na kurort. Na miejscu postanawia wziąć udział w miejskim festiwalu swatania, aby pokazać swoje dobre intencje i zdobyć uczucie przystojnego mieszkańca. (...)
1.96GB
Wszystko jest możliwe HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 Romans

Czy rzeczywiście wszystko jest możliwe? Niedoszły koszykarz spróbuje odpowiedzieć twierdząco na to pytanie. (...)
1.46GB
Biedne istoty HDRip Lektor PL 2023 8/10 s-f, romans

"Biedne istoty" w reżyserii Giorgosa Lanthimosa to niesamowita opowieść o ewolucji Belli Baxter (Emma Stone), młodej kobiety, która zostaje przywrócona do życia przez genialnego i niekonwencjonalnego naukowca, doktora Godwina Baxtera (Willem Dafoe). Pod jego opieką Bella chętni... (...)
1.9 Gb
W aromacie kawy HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Romans

Jane Peterson, szefowa marketingu, tego samego dnia traci pracę i chłopaka. Znudzona postanawia opuścić na dobre wielkie miasto. Zanim jednak do tego dochodzi, w lokalnej kawiarni spotyka przystojnego i czarującego baristę. Kobieta znajduje niespodziewanie nadzieję i nową miłość..... (...)
1.37GB
Gwiazdkowe wyzwanie HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 Komedia, Romans

Laura Ross prowadzi szanowany i lubiany podcast "Współcześnie niezależna", opisujący jej styl życia i podejście do wszelkiego rodzaju nowych i starych tradycji. Laura inspiruje kobiety do bycia sobą, kroczenia własną drogą i nieobawiania się samotności. Jej producent, Paul, ... (...)
1.91GB
Uśmiech losu HDRip Lektor PL 2023 8/10 romans, dramat

Andrzej (Mateusz Kościukiewicz), fotografik ze Śląska, przybywa na małą grecką wyspę, aby objąć spadek po stryju. Na miejscu okazuje się, że ten zapisał mu w testamencie kamienny szałas oraz położone w cieniu wulkanu pole. Rozczarowany spadkiem Andrzej postanawia jak najszybciej sprz... (...)
1.8 Gb
Sekret: Odważ się marzyć HDRip Lektor PL 2020 N/A/10 Romans

Borykająca się z trudami codzienności wdowa spotyka optymistycznego nieznajomego, który ma dla niej wiadomość mogącą zmienić jej życie. (...)
11.40GB
Na pewno pokochasz Święta HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 Romans

Znana autorka romansów ze względu na trudne warunki pogodowe musi zatrzymać się w miasteczku Cranberry Falls, gdzie niespodziewanie staje się częścią trójkąta miłosnego i musi wybierać między sympatią z dzieciństwa a reporterem. (...)
1.94GB
Świąteczna melodia HDRip Lektor PL 2020 N/A/10 Romans

Młoda skrzypaczka Kate po wypadku kontaktuje się ze starym przyjacielem rodziny. (...)
5.90GB
Tajemniczy prezent HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 Dramat, Romans

Młoda reporterka próbuje odkryć tajemnicę dawno zaginionego, niedostarczonego prezentu przed Świętami Bożego Narodzenia. (...)
2.41GB
Miłość w Islandii HDRip Lektor PL 2020 N/A/10 Komedia, Romans

Poszukując inspiracji do pracy, Chloe zbiera grupę studentów z college'u w podróż na Islandię. Wyjazd zaczyna się komplikować, gdy dołącza były chłopak kobiety, ale to, co zaczyna się jako niechętne spędzanie razem większej ilości czasu, skutkuje dla obojga nowym początkiem... (...)
699.63MB
Sportowe święta HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 Dramat, Komedia, Romans

Audrey, entuzjastyczna instruktorka fitness, która ma obsesję na punkcie świąt Bożego Narodzenia, rozpoczyna romans z czarującym, tajemniczym biznesmenem. (...)
5.03GB
Boże Narodzenie w Chateau HDRip Lektor PL 2020 N/A/10 Romans

Światowej sławy pianistka Margot wraca na Boże Narodzenie do Chateau Neuhaus. Tam ponownie spotyka się ze swoim byłym chłopakiem Jacksonem, organizatorem świątecznego koncertu. (...)
2.55GB
Jedyna miłość razy dwa HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Romans

Kobieta staje przed wyborem.  Powrót do męża, którego przez wiele lat uważała za zmarłego, albo dalsze życie z nowym narzeczonym. (...)
2.38GB
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 23