Filmy i seriale

Pies i kot HDRip Lektor PL 2024 8/10 przygodowy, komedia

Bezpański pies i kotka influencerka muszą działać łapa w łapę, aby odnaleźć drogę do domu i nie dać się złapać przebiegłemu złodziejowi. Kotka Diva jest wielką gwiazdą internetu. Ma miliony followersów i nie zadaje się z byle kim. Pies Waldi mieszka na ulicy, ale ma dobre serce i sp... (...)
1.6 Gb
Księga Clarence'a HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Komedia, Przygodowy

Dziwaczna historia o człowieku, który w czasach Jezusa Chrystusa decyduje się oszukiwać ludzi i sam stać się mesjaszem. (...)
700.31MB
Madame Web HDRip Lektor PL 2024 8/10 s-f, akcja, przygodowy

"Madame Web" to historia ratowniczki medycznej, Cassandry Webb, która pracuje na Manhattanie. Okazuje się, że może mieć niezwykłe umiejętności jasnowidzenia. Poznaje trzy młode kobiety mające według jej wizji niezwykłą przyszłość. Pod warunkiem, że jej dożyją. (...)
2.2 Gb
Emma i czarny jaguar HDRip Lektor PL 2024 8/10 familijny, przygodowy

Sympatyczna Emma dorasta w amazońskiej dżungli, mając za towarzysza przygód i zabaw Hope – małego czarnego jaguarka. Niestety, ich piękna i zażyła relacja kończy się wraz z przeprowadzką dziewczynki do Nowego Jorku. Z dala od rodzinnych stron, Emma nie przestaje jednak marzyć o powro... (...)
1.7 Gb
Orion i Ciemność HDRip Lektor PL 2024 N/A/10 Animacja, Familijny, Przygodowy

Obdarzony wielką wyobraźnią chłopiec stawia czoła swoim lękom podczas niezapomnianej podróży przez noc z nowym przyjacielem – uśmiechniętym olbrzymem o imieniu Ciemność. (...)
1.48GB
60 minut HDRip Lektor PL 2024 N/A/10 Akcja, Przygodowy, Dramat, Sport

Desperacko próbując zdążyć na urodziny córki - i utrzymać prawa do opieki nad nią - zawodnik MMA nie stawia się na walkę, przysparzając sobie niebezpiecznych wrogów. (...)
2.29GB
Ekipa z dżungli  Misja ratunkowa HDRip Lektor PL 2023 8/10 przygodowy, komedia, animacja

Kiedy tajemniczy superłotr pokrywa dżunglę eksplodującą pianą, która wybucha przy najmniejszym kontakcie z wodą, do akcji wkraczają zwierzaki z dzikiej paki. Aby uratować ekosystem i dziewiczą przyrodę, dzielny goryl Miguel i jego kumple wyruszą balonem w zapierającą dech w piersiach... (...)
1.6 Gb
Wyspa Puffinów  Nowi przyjaciele HDRip Lektor PL 2023 8/10 przygodowy, animacja

"Wyspa Puffinów. Nowi przyjaciele" to ciepła, wzruszająca bajka dla najmłodszych, oparta na uwielbianym przez dzieci i wielokrotnie nagradzanym serialu telewizyjnym. Film przedstawia przygody ptasiej rodziny maskonurów: Oony i jej braciszka Baby oraz ich towarzyszy zabaw, May i... (...)
1.6 Gb
Wszystkie imiona Boga HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Akcja, Przygodowy, Dramat, Thriller

W Madrycie dochodzi do ataku terrorystycznego, a Santi, miejscowy taksówkarz ledwo uchodzi z życiem. Mężczyzna rzuca się na ratunek poszkodowanemu, który okazuje się być jednym z terrorystów. Po dramatycznej walce o życie, Santi zostaje poddany przerażającej próbie – jeśli chce oc... (...)
2.95GB
Szczęśliwe święta HDRip Lektor PL 2022 8/10 familijny, przygodowy

Eryk mieszka w domu dziecka. Jego największym życzeniem jest móc pojechać na Święta Bożego Narodzenia do rodziców. Wraz z nowo poznaną koleżanką Lucką w dzień Wigilii czekają na Świętego Mikołaja. Wkrótce ktoś nadchodzi, ale czy to na pewno Mikołaj? Trzeba to sprawdzić. Przyjaciele z... (...)
1.4 Gb
Wonka HDRip Lektor PL 2023 8/10 przygodowy, musical, fantasy, komedia

"Wonka" to film, którego inspiracją jest niezwykły bohater "Charliego i fabryki czekolady", najbardziej znanej książki dla dzieci autorstwa Roalda Dahla, a zarazem jednej z najlepiej sprzedających się pozycji dla dzieci wszech czasów. Film opowiada o tym, jak największy n... (...)
1.5 Gb
Nieznośna dziewiątka HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Przygodowy, Świateczny

Andy lubi płatać figle, ale gdy nie dostaje prezentu od Mikołaja, domyśla się, że trafił na Listę Nicponi. Uważa, że to nie w porządku, więc zbiera nieznośną dziewiątkę, żeby zrobić skomplikowany skok na warsztat Mikołaja na biegunie północnym i odzyskać należne im prezenty. (...)
641.55MB
Wyspa fantazji HDRip Lektor PL 2020 N/A/10 Przygodowy

Głównym bohaterem jest enigmatyczny Mr. Roarke, który prowadzi luksusowy kurort na jednej z rajskich wysp. Jego goście, oczywiście za odpowiednią opłatą, mogą spełniać w nim swoje najśmielsze fantazje. Jednak wydumane marzenia zamieniają się w koszmary, a goście muszą rozwiązać ta... (...)
3.23GB
Zabójca: ostatnia misja HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Akcja, Przygodowy

Średniowieczna Korea. Historia największego zabójcy na usługach panującej dynastii Joseon, który tym razem musi zmierzyć się z własnym przeznaczeniem. (...)
7.85GB
Kajtek Czarodziej HDRip Lektor PL 2023 8/10 przygodowy, fantasy

Chyba każde dziecko pragnie posiadać czarodziejskie moce. A co, kiedy to marzenie się spełni? Kajtek (Eryk Biedunkiewicz), dwunastoletni chłopiec o wyjątkowo krnąbrnym usposobieniu, wychowuje się z tatą (Grzegorz Damięcki) i babcią (Maja Komorowska). Klasowy psotnik pewnego dnia odkr... (...)
2.4 Gb
Pati i klątwa Posejdona HDRip Lektor PL 2022 8/10 przygodowy, animacja

Pati to bystra mysz, która po cichu marzy o zostaniu wielką bohaterką. Razem z potulnym kotem Samem wiedzie spokojne życie w starożytnej Grecji. Wszystko się zmieni, gdy zazdrosny Posejdon nakazuje mieszkańcom miasta zbudować sobie posąg równie wspaniały jak ten postawiony jego bratu... (...)
1.7 Gb
Kajtek Czarodziej Lektor PL 2023 8/10 Fantasy, Przygodowy

Chyba każde dziecko pragnie posiadać czarodziejskie moce. A co, kiedy to marzenie się spełni? Kajtek (Eryk Biedunkiewicz), nastoletni chłopiec o wyjątkowo krnąbrnym...Chyba każde dziecko pragnie posiadać czarodziejskie moce. A co, kie... (...)
1.5 Gb
Kosmiczny chłopiec HDRip Lektor PL 2021 8/10 przygodowy, familijny

Jedenastoletni Jim jest utalentowanym chłopcem, który pasjonuje się kosmosem i nauką. Po przeprowadzce z tatą do nowego miasta, chłopak musi wziąć udział w konkursie młodych naukowców ze swoją nową koleżanką z klasy, wrażliwą i wycofaną Emmą. Mimo jej początkowej niechęci, Jim przeko... (...)
1.4 Gb
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 24