Filmy i seriale

Znachor 2023 PL 1080p NF WEB-DL x264 DDP5 1-K83 HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Melodramat, Obyczajowy

Szanowany chirurg profesor Rafał Wilczur traci rodzinę i pamięć. Wiele lat później, zapomniany i biedny, spotyka swoją córkę. Na podstawie kultowej powieści "Znachor" Tadeusza Dołęgi-Mostowicza. (...)
5.47GB
Drogówka HDRip Lektor PL 2013 8.7/10 Kryminał, Obyczajowy

Drogówka cały film rozgrywa się w świecie zaprzyjaźnionych policjantów, którzy wspólnie prowadzą interesy, sierżant Ryszard Król zostaje oskarżony o morderstwo, gdy jeden z nich ginie. Akcja toczy się na tytułowej drodze w Warszawie – ruchliwej ulicy, po której nieustannie jeździ ... (...)

2.4 Gb
Mój dlug HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 Dramat obyczajowyMłody przedsiębiorca Sławomir Sikora prześladowany przez bezwzględnego bandytę dopuszcza się morderstwa w obronie swoich najbliższych. Skazany na 25 lat więzienia trafia za kraty, gdzie musi walczyć o przetrwanie w środowisku recydywistów skazanych za najcięższe zbrodnie. Pozbawiony nadziei na sprawiedliwość, odizolowany od tych, których kocha, musi znaleźć w sobie siłę, by przeżyć i pozostać sobą. Każdy dzień tutaj jest walką o zachowanie godności i człowieczeństwa. Jest grą o życie, toczącą się według wyjątkowo brutalnych reguł. Sikora podejmuje tę walkę i nie daje się złamać. Uczy się zyskiwać sojuszników i przyjaciół, zdobywać szacunek i lawirować pomiędzy więziennymi subkulturami. Dzięki przyjaźni ze skazanym za zabójstwo uciekinierem z Legii Cudzoziemskiej (Piotr Stramowski) oraz pomocy działaczki na rzecz praw człowieka (Olga Bołądź), Sikorze udaje się uwierzyć, że jeszcze nie wszystko jest dla niego stracone. Ale kluczowe decyzje zapadają daleko za murami?

(...)
3.89GB
Niewygodny układ Lektor PL 2020 ?/10 Komedia, Obyczajowy

Sara otrzymuje propozycję taniego zakupu idealnego lokum. Jednak może w nim zamieszkać, dopiero kiedy umrze Lola, stara właścicielka. (...)
1.9 Gb
May Day Lektor PL 2017 ?/10 Komedia, Obyczajowy

W salonie Thierry'ego zbiera się grupa ludzi. Nie znają się, ale łączy ich to samo marzenie. (...)
2.8 Gb
Wielki apetyt Lektor PL 2019 ?/10 Dramat, Obyczajowy

Ying-juan ma niezwykły talent kucharski, jednak jej nadwaga sprawia, że wciąż spotyka się z odrzuceniem i krytyką ze strony społeczeństwa, które akceptuje tylko... (...)
1.6 Gb
Chrzciny Lektor PL 2021 ?/10 Komedia, Obyczajowy

Franciszka urządza chrzciny wnuka podczas których zamierza doprowadzić do pojednania swoich zwaśnionych dzieci. Plany może jej pokrzyżować wprowadzenie stanu wojennego. (...)
2.4 Gb
37 sekund Lektor PL 2019 ?/10 Dramat, Obyczajowy

Ograniczona przez zobowiązania wobec rodziny i społeczeństwa młoda twórczyni mangi rozpoczyna niekonwencjonalną podróż ku seksualnej wolności i osobistemu wyzwoleniu. (...)
1.9 Gb
Miłość w Mieście Ogrodów Lektor PL 2017 ?/10 Dramat, Obyczajowy

Znajdujemy się w świecie artystycznej elity Katowic, gdzie tytułowe Miasto Ogrodów poznajemy poprzez obserwację... (...)
2.9 Gb
Szczęście Lektor PL 2018 ?/10 Komedia, Obyczajowy, Etiuda

Troje ludzi w różnym wieku szuka miłości, sukcesu i spokoju. Ale czasami do szczęścia potrzeba... szczęścia. (...)
1.5 Gb
Córka Lektor PL 2017 ?/10 Dramat, Obyczajowy, Etiuda

Powracający do domu Piotr znajduje swoją córkę w kałuży krwi. (...)
1.9 Gb
Zupa nic Lektor PL 2021 7.7/10 Komedia, Obyczajowy

Marta jest romantyczką i szkolną ofiarą losu. Dzieli pokój z siostrą Kasią i babcią, która zamiast bajek opowiada wnuczkom powstańcze historie. W pokoju... (...)
1.6 Gb
Bo we mnie jest seks Lektor PL 2021 4.1/10 Biograficzny, Obyczajowy

Kalina Jędrusik - zjawiskowa aktorka i piosenkarka. Ma opinię naczelnej skandalistki i seksbomby PRL, polskiej Marilyn Monroe, a przecież największy skandal dopiero się zacznie... (...)
2.4 Gb
W jak morderstwo Lektor PL 2021 3.7/10 Kryminał, Komedia, Obyczajowy

Trzymający w napięciu kryminał spod znaku Agaty Christie i błyskotliwa komedia w jednym. "W jak morderstwo" to świetne kino rozrywkowe z plejadą polskich gwiazd.... (...)
2.2 Gb
Biały Potok Lektor PL 2021 6.9/10 Komedia, Obyczajowy

Komedia pomyłek o problemach dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw. Michał i Ewa prowadzą stateczne życie, podporządkowane pracy i drugiej ciąży. Mieszkający po sąsiedzku... (...)
1.9 Gb
Arab Blues Lektor PL 2019 6.2/10 Komedia, Obyczajowy

Po latach życia w Paryżu Selma wraca do rodzinnego Tunisu, marzy aby otworzyć własną praktykę psychoterapeutyczną. (...)
1.6 Gb
Rodzina od zaraz Lektor PL 2018 7.3/10 Komedia, Obyczajowy

Kiedy Pete i Ellie postanawiają założyć rodzinę, trafiają w sam środek skomplikowanego, wymagającego świata adopcji. Wkrótce spotykają troje rodzeństwa, w tym zbuntowaną piętnastolatkę i w ciągu jednego dnia z bezdzietnej pary stają się rodziną dla aż trojga dzieci. Teraz Pete i Ellie muszą szybko nauczyć się nawiązywać kontakt z dziećmi, aby stać się prawdziwą rodziną. Towarzyszy temu mnóstwo nieoczekiwanych, zabawnych sytuacji i zwrotów akcji. (...)
1.8 Gb
Jak zostać gwiazdą Lektor PL 2020 4.9/10 Komedia, Obyczajowy

Kontrowersyjny program telewizyjny "Music Race" poszukuje muzycznych talentów na terenie całej Polski (...)
1.4 Gb
1 2