Filmy i seriale

Bob Marley  One Love HDRip Lektor PL 2024 8/10 biograficzny, muzyczny

"Bob Marley. One Love" celebruje życie i muzykę ikony, która zainspirowała pokolenia swoim przesłaniem miłości i jedności. Zobaczymy historię Boba o pokonywaniu przeciwności losu i historii stojącej za jego rewolucyjną muzyką. (...)
1.8 Gb
Bob Marley: One Love HDRip Lektor PL 2024 8/10 Biograficzny, Muzyczny

Jamajka. Bob Marley i jego zespół grają muzykę reggae. (...)
2.8 Gb
Maestro HDRip Lektor PL 2023 8/10 biograficzny, muzyczny

Netflix zapowiada "Maestro" jako "list miłosny do życia i sztuki", zdradzając, że film Bradleya Coopera to "wypełniony emocjami epicki portret rodziny i miłości". W "Maestro" Cooper wcieli się w rolę Leonarda Bernsteina. Jego żonę, Felicię Montealegre, zagra C... (...)
1.4 Gb
Blues jazzmana HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 Muzyczny

Blues jazzmana to pełna kłamstw i tajemnic porywająca opowieść o zakazanej miłości z muzyką bluesową w tle, rozgrywająca się na przestrzeni czterdziestu lat na głębokim Południu USA. (...)
3.26GB
Freestyle HDRip Lektor PL 2023 8/10 muzyczny, dramat

Diego, uliczny raper po odwyku, zrywa z dilerką i koncentruje się na muzyce. Razem z przyjacielem Mąką pracują nad nową płytą, odrzucając krążące wokół pokusy zdobycia łatwego hajsu. Niestety Mąka kradnie ze studia nagraniowego mikrofon i na chłopaków spada dług. Na drodze Diega poja... (...)
1.4 Gb
Authentik HDRip Lektor PL 2021 N/A/10 Biograficzny, Dramat, Muzyczny

Film biograficzny o kultowym francuskim duecie hip-hopowym Supreme NTM. Opowieść o przedmieściach Paryża, protestach, brutalności policji, która ukształtowała muzykę JoeyStarra i Kool Shen. (...)
1.76GB
Złoty interes HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Biograficzny, Dramat, Muzyczny

Prawdziwa historia jednej z najbardziej wpływowych postaci w muzyce rozrywkowej. Neil Bogart, założyciel znanej wytwórni Casablanca Records, zdobył w latach 70. i 80. światową sławę, odkrywając i współtworząc kariery takich gwiazd jak Donna Summer, KISS, czy The Village People. W tej... (...)
5.19GB
Najlepsi HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Familijny, Komedia, Muzyczny

Matematyczny geniusz Prem chce odkryć, czy hip-hop jest jego ścieżką. (...)
1.57GB
Życie w błocie się złoci HDRip Lektor PL 2023 8/10 muzyczny, dramat

Utalentowany chłopak z blokowiska razem z kumplami z zespołu hiphopowego marzy o wydaniu płyty. Nie jest mu łatwo. Ojciec alkoholik, opieka nad młodszą siostrą i brak perspektyw to codzienność Lupusa. Sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje, gdy zostaje zatrzymany za posiadanie nark... (...)
1.5 Gb
Zadra HDRip Lektor PL 2022 8/10 muzyczny, dramat

"Zadra" to utalentowana dziewczyna z blokowiska, która walczy o uznanie na rapowej scenie. Choć wydaje się być zwykłą nastolatką, przed mikrofonem zyskuje niesamowitą energię i charyzmę, dzięki którym może porwać tłumy. Jednak w środowisku pełnym testosteronu ciężko o miejsce d... (...)
1.9 Gb
Wytańcz to HDRip Lektor PL 2020 8.7/10 Komedia, Muzyczny

Jestem wielkim fanem Jordana Fishera i Sabriny Carpenter, więc byłem bardzo podekscytowany oglądaniem całego filmu Wytańcz to. Obsada jest niesamowita, a chemia głównej pary jest WSPANIAŁA!! z pewnością jest to obecnie jeden z najlepszych filmów romantycznych i chciałbym zobaczyć ... (...)

1.4 Gb
Tar HDRip Lektor PL 2023 8/10 muzyczny, dramat

Zdobywczyni Oscara, Cate Blanchett wciela się w postać dyrygentki, niemieckiej orkiestry, Lydii Tar. (...)
2.4 Gb
Magic Mike: Ostatni taniec HDRip Lektor PL 2023 8/10 muzyczny, romans

"Magic" Mike Lane (Channing Tatum) powraca na scenę po długiej przerwie. Jego interes spalił na panewce, tak więc spłukany musiał się zatrudnić jako barman na Florydzie. Ale w nadziei na przysłowiową ostatnią szarżę Mike udaje się do Londynu z bogatą celebrytką (Salma Hayek), która kusi go propozycją nie do odrzucenia. Kobietą kierują też jednak jej własne, skrywane powody. Mike wreszcie dowiaduje się, o co naprawdę chodzi jego towarzyszce, ale nie ma już odwrotu. Czy razem z nowymi, seksownymi tancerzami, których musi doprowadzić do porządku i formy, zdoła sprostać oczekiwaniom? (...)
1.6 Gb
Zamek HDRip Lektor PL 2020 8/10 muzyczny, dramat

Monika jest trzynastolatką, która niedawno przeprowadziła się z matką pianistką i babką z Litwy do Dublina. Dziewczynka marzy o zostaniu muzykiem. W końcu udaje jej się zagrać z matką na lokalnym pogrzebie, a po występie kobiety zostają zaproszone przez tajemniczego, starszego impresario do zagrania na deskach popularnego "Zamku". Matka Moniki jest jednak realistką i nie bacząc na marzenia córki, decyduje się sprzedać jej instrument. Nastolatka nie daje za wygraną i postanawia zawalczyć o swoją przyszłość. (...)
1.4 Gb
Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody HDRip Lektor PL 2022 8/10 muzyczny, biograficzny

"I Wanna Dance With Somebody" będzie opowiadać o życiu Whitney Houston - ikonie współczesnej muzyki (6 nagród Grammy, ponad 200 mln sprzedanych płyt) . Autorem scenariusza jest Anthony McCarten ( "Bohemian Rhapsody",,"Czas mroku"). (...)
1.8 Gb
Moonage Daydream HDRip Lektor PL 2022 8/10 muzyczny, dokument

Opowiedziana za pomocą wysublimowanych, kalejdoskopowych, nigdy wcześniej niewidzianych materiałów filmowych, pełnometrażowa, doświadczalna odyseja filmowa Bretta Morgena ("Kurt Cobain: Życie bez cenzury") zgłębia twórczą, muzyczną i duchową podróż Davida Bowiego. Film jest prowadzony przez narrację samego Davida Bowiego. (...)
1.6 Gb
Na chwilę, na zawsze HDRip Lektor PL 2020 8/10 muzyczny, romans

Pola (Martyna Byczkowska) jest u szczytu popularności - w wieku zaledwie 22 lat wypełnia sale na swoich koncertach i odnosi ogromne sukcesy w branży muzycznej. Pewnego dnia, po jednym ze swoich występów, dziewczyna pod wpływem alkoholu doprowadza do wypadku samochodowego. Aby wyciszyć sprawę, ojciec (Ireneusz Czop), a zarazem menadżer gwiazdy umieszcza ją w ośrodku terapii i leczenia uzależnień, gdzie piosenkarka zostaje zmuszona do pracy społecznej. Wkrótce poznaje tam Borysa (Paweł Domagała) - charyzmatycznego instruktora, słynącego z niekonwencjonalnych metod pracy. On również był kiedyś popularnym muzykiem, ale wpadł w pułapki wczesnej sławy. Mimo początkowej nieufności, para zbliża się do siebie dzięki wspólnej muzycznej pasji. Niestety na drodze rodzącego się uczucia stają skrywane tajemnice z przeszłości Borysa i wisząca na włosku kariera Poli. Czy dla dwójki osób, które tak wiele dzieli, jest szansa na szczęście i prawdziwą miłość? (...)
1.6 Gb
Elvis HDRip Lektor PL 2022 8/10 dramat, biograficzny, muzyczny

Historia Elvisa Presleya (Austin Butler) zgłębia złożoną, ponad dwudziestoletnią relację Presleya z Parkerem (Tom Hanks), która rozpoczęła się wraz z początkiem bezprecedensowej kariery piosenkarza, na tle ewoluującego krajobrazu kulturowego i końca amerykańskiej niewinności. Kluczowym elementem opowieści jest jedna z najważniejszych i najbardziej wpływowych osób w życiu Elvisa, Priscilla Presley. (...)
1.8 Gb
1 2 3 4 5 6 7