Filmy i seriale

Liga potworów HDRip Lektor PL 2021 N/A/10 Komedia

W świecie, w którym potwory są supergwiazdami wrestlingu, ktoś niezwykły wkracza na ring. Nastolatek Winnie idzie w ślady ojca i zaczyna szkolić pewnego potwora, pragnąc uczynić z niego mistrza, co, cóż, łatwe nie będzie. (...)
5.50GB
Niesławny Youssef Salem HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 Komedia

Youssef Salem (Ramzy Bedia), lat 45, z rodziny algierskich imigrantów, mieszka w Paryżu w popularnej dzielnicy Port-de-Bouc, gdzie poświęca się pisaniu. Po niepowodzeniach postanowił napisać częściowo autobiograficzną powieść, inspirowaną młodością, a zwłaszcza tabu otaczającymi s... (...)
1.46GB
Pies i kot HDRip Lektor PL 2024 8/10 przygodowy, komedia

Bezpański pies i kotka influencerka muszą działać łapa w łapę, aby odnaleźć drogę do domu i nie dać się złapać przebiegłemu złodziejowi. Kotka Diva jest wielką gwiazdą internetu. Ma miliony followersów i nie zadaje się z byle kim. Pies Waldi mieszka na ulicy, ale ma dobre serce i sp... (...)
1.6 Gb
Księga Clarence'a HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Komedia, Przygodowy

Dziwaczna historia o człowieku, który w czasach Jezusa Chrystusa decyduje się oszukiwać ludzi i sam stać się mesjaszem. (...)
700.31MB
Baby boom, czyli Kogel Mogel 5 HDRip Lektor PL 2024 8/10 komedia

Piotruś - razem z żoną, teściową oraz Leopoldem - przenosi się do nowego domu: zabytkowego dworku. A Marlenka postanawia przy okazji znaleźć rodzinie odpowiedniego, pasującego do eleganckiej rezydencji przodka… Z kolei Agnieszka robi na uczelni karierę, ale tuż po obronie doktoratu n... (...)
1.5 Gb
Zagrywki HDRip Lektor PL 2024 N/A/10 Komedia rom.

Mack (Gina Rodriguez), dziennikarka sportowa z Nowego Jorku, razem z najlepszym przyjacielem Adamem (Damon Wayans Jr.) i paczką znajomych od lat bawią się w randkowe ustawki na jedną noc, których jedną z podstawowych zasad jest zakaz angażowania się w relacje. Gdy bohaterka nieocz... (...)
5.76GB
Siostrzane randki HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Komedia, Romans

Helen robi zawrotną karierę. Jej siostra Rachel woli spokojne życie na prowincji. Kobiety postanawiają zrobić sobie wakacje od codzienności i na dwa tygodnie zamieniają się miejscami zamieszkania. (...)
2.02GB
Miłosna wyprawa HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Komedia, Romans

Rebecca, projektantka wyrobów przemysłowych, stara się o pracę w wymarzonej firmie. Musi udowodnić zdolności przywódcze podczas kolejnego etapu rekrutacji, którym jest obóz dla liderów w górach Tahoe. Jej partnerem zostaje Nathan. (...)
2.91GB
Vincent musi umrzeć HDRip Lektor PL 2023 8/10 Dramat, Fantasy, Komedia

Vincent (Karim Leklou) musi umrzeć, choć nikt za bardzo nie wie dlaczego. Jeszcze przed chwilą był wcieleniem przeciętności – pracował w korporacji, umawiał się na randki...Vincent (Karim Leklou) musi umrzeć, choć nikt za bardzo nie w... (...)
1.8 Gb
Żegnajcie laleczki HDRip Lektor PL 2024 8/10 Komedia, Akcja

Komedia opowie o Jamie, która opłakuje kolejne rozstanie z dziewczyną oraz o jej za spokojnej przyjaciółce Marian, która zdecydowanie musi zmieni swój styl bycia. W...Komedia opowie o Jamie, która opłakuje kolejne rozstanie z dziewczyną oraz o jej za spokojnej przyjaciółce Marian, kt... (...)
1.7 Gb
Sami swoi  Początek HDRip Lektor PL 2024 8/10 Komedia obycz.

Losy rodów Kargulów i Pawlaków przed przesiedleniem z Kresów na Ziemie Odzyskane.Pawlak i Kargul - bohaterowie kultowej trylogii "Sami swoi" przed trafieniem na Ziemie Odzyskane byli sąsiadami we wsi na Podolu. I już wtedy było to wybuchowe sąsiedztwo... "Sami swoi. Początek... (...)
2.5 Gb
Opadające liście HDRip Lektor PL 2023 8/10 dramat, komedia

Najważniejszy fiński reżyser Aki Kaurismäki wraca do kin ze słodko-gorzką opowieścią o życiowych outsiderach, którzy poszukują szczęścia. W filmie, będącym celebracją małych chwil i niepozornych gestów, jest miejsce na humor, wzruszenie, głęboki humanizm, ale i komentarz do aktualnyc... (...)
1.9 Gb
Piękna katastrofa 2 HDRip Lektor PL 2024 8/10 komedia

Abby i Travis budzą się po szalonej nocy w Las Vegas bogatsi o ból głowy, kupę forsy, którą Abby wygrała w kasynie i obrączki na palcach. Wygląda na to, że w przypływie namiętności podkręconej alkoholem wzięli ślub. Co teraz? Za wygrane bogactwo postanawiają spędzić upojny miodowy mi... (...)
1.8 Gb
Jak ukradłem 100 milionów HDRip Lektor PL 2024 8/10 komedia

Ed (Antoni Królikowski) ma pieniądze - całe 100 milionów - piękną ukochaną i głowę na karku. A więc wszystko, by osiągnąć sukces! Ale przy okazji ma też kilka problemów. Po pierwsze, pieniądze ukradł, przez co kolejny rok ma spędzić w więzieniu. Po drugie, narzeczonej wmówił, że wyje... (...)
1.6 Gb
Miłość jak miód HDRip Lektor PL 2024 8/10 komedia romantyczna

Majkę (Agnieszka Suchora) i Agatę (Edyta Olszówka) równie dużo łączy, co dzieli. Obie są po pięćdziesiątce, przechodzą menopauzę i nie wierzą, że w ich życiu cokolwiek zmieni się na lepsze. Jedna mieszka nad Bałtykiem, druga w Tatrach. Jedna prowadzi cukiernię, druga jest wziętą arch... (...)
1.5 Gb
Setki bobrów HDRip Lektor PL 2022 8/10 komedia

Szalona slapstickowa komedia prosto z USA. Co zrobisz, gdy w wyniku inwazji humanoidalnych bobrów stracisz cały dorobek życia? Amerykański reżyser Mike Cheslik zabiera widzów w jedyną w swoim rodzaju wyprawę w śnieżne rubieże Wisconsin. "Looney Tunes" spotyka niemiecki ekspresj... (...)
1.4 Gb
Mała lekcja miłości HDRip Lektor PL 2021 N/A/10 Komedia

Julie (Laetitia Dosch) jest młodą kobietą, która w wolnym czasie wyprowadza psy w Paryżu. Podczas spaceru ukrywa się w kawiarni, aby uciec przed burzą. W kawiarni znajduje zagubioną teczkę z testem z matematyki i niepokojącym listem miłosnym napisanym przez licealistkę do swojego ... (...)
1.30GB
Odlotowa babcia HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 Komedia

Kultowa postać Catherine Tate, Nan, pojawia się na dużym ekranie, gdy wyrusza w szaloną podróż z Londynu do Irlandii ze swoim wnukiem Jamiem (Mathew Horne), aby pogodzić się ze swoją zrażoną siostrą Nell (Katherine Parkinson). (...)
8.05GB
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 94