Filmy i seriale

Vincent musi umrzeć HDRip Lektor PL 2023 8/10 Dramat, Fantasy, Komedia

Vincent (Karim Leklou) musi umrzeć, choć nikt za bardzo nie wie dlaczego. Jeszcze przed chwilą był wcieleniem przeciętności – pracował w korporacji, umawiał się na randki...Vincent (Karim Leklou) musi umrzeć, choć nikt za bardzo nie w... (...)
1.8 Gb
Dobrzy nieznajomi HDRip Lektor PL 2024 8/10 fantasy, dramat

Po spotkaniu z tajemniczym sąsiadem scenarzysta Adam niespodziewanie trafia do rodzinnego domu, w którym odkrywa, że zmarli rodzice nadal żyją. (...)
2.3 Gb
Aquaman i zaginione królestwo HDRip Lektor PL 2023 8/10 fantasy, akcja

Poprzednio Czarna Manta nie zdołał pokonać Aquamana. Wciąż jednak pragnie pomścić śmierć ojca i dlatego nie cofnie się przed niczym, żeby rozprawić się z Aquamanem raz na zawsze. Tym razem Czarna Manta jest potężniejszy niż dotąd. Posiadł moc mitycznego Czarnego Trójzęba, który kryje... (...)
1.4 Gb
Wonka HDRip Lektor PL 2023 8/10 przygodowy, musical, fantasy, komedia

"Wonka" to film, którego inspiracją jest niezwykły bohater "Charliego i fabryki czekolady", najbardziej znanej książki dla dzieci autorstwa Roalda Dahla, a zarazem jednej z najlepiej sprzedających się pozycji dla dzieci wszech czasów. Film opowiada o tym, jak największy n... (...)
1.5 Gb
Silver and the book of dreams HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Fantasy

Kiedy Liv przeprowadza się do Londynu, spotyka tajemniczą grupę chłopców, którzy wciągają ją w świat podróży snów. Ona i jej grupa wędrowców snów przeprowadzają rytuał, aby spełnić swoje największe marzenie, ale wymaga to najcięższego poświęcenia. (...)
2.62GB
Ostatni smok: Zemsta HDRip Lektor PL 2020 N/A/10 Fantasy

Młody farmer imieniem Lukas jest świadkiem tego, jak barbarzyńcy bezlitośnie mordują jego najbliższych. Żądny zemsty rusza śladem zbirów. Z czasem jego towarzyszami zostają najemnik Darius i smoczyca Siveth. Oto filmowe widowisko, które przenosi widzów do średniowiecznej nibylandi... (...)
2.63GB
Kajtek Czarodziej HDRip Lektor PL 2023 8/10 przygodowy, fantasy

Chyba każde dziecko pragnie posiadać czarodziejskie moce. A co, kiedy to marzenie się spełni? Kajtek (Eryk Biedunkiewicz), dwunastoletni chłopiec o wyjątkowo krnąbrnym usposobieniu, wychowuje się z tatą (Grzegorz Damięcki) i babcią (Maja Komorowska). Klasowy psotnik pewnego dnia odkr... (...)
2.4 Gb
Kajtek Czarodziej Lektor PL 2023 8/10 Fantasy, Przygodowy

Chyba każde dziecko pragnie posiadać czarodziejskie moce. A co, kiedy to marzenie się spełni? Kajtek (Eryk Biedunkiewicz), nastoletni chłopiec o wyjątkowo krnąbrnym...Chyba każde dziecko pragnie posiadać czarodziejskie moce. A co, kie... (...)
1.5 Gb
Łowca potworów HDRip Lektor PL 2020/I N/A/10 Fantasy

Nasz świat to tylko jeden świat. Gdzieś za nim istnieje inny – świat niebezpiecznych, potężnych potworów, którym rządzą, siejąc śmiertelny strach. Do tego świata zostaje wysłana porucznik Artemis (Milla Jovovich) wraz z elitarną jednostką wyspecjalizowanych żołnierzy. Szokujące un... (...)
5.30GB
Kukułcze jajo HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Fantasy

Marc i Anna zamieniają się domami z poznanym w Internecie starszym niemieckim małżeństwem. Niebawem młodzi Hiszpanie odkrywają, że właściciele ich nowego lokum mają wobec pary ukryte zamiary. (...)
699.33MB
Wojny jednorożców HDRip Lektor PL 2022 8/10 akcja, fantasy, animacja

Fantastyczna opowieść wojenna, która łączy elementy dramatu i czarnego humoru. Twórcy, korzystając z estetyki prac dziecięcych, zamaskowali wywrotowy przekaz i sparodiowali filmy wojenne. W efekcie otrzymaliśmy połączenie... "Czasu apokalipsy" z "Bambim". Armia pluszowyc... (...)
1.5 Gb
Czerwony Kapturek na tropie HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Komedia, Fantasy

Japoński film Netflix "Czerwony Kapturek na tropie" opowiada historię Czerwonego Kapturka, który przyjmuje rolę detektywa badającego intrygującą sprawę "Kopciuszka". Produkcja bazuje na wciągającej powieści detektywistycznej wyróżnionej nominacją do prestiżowej nagrody... (...)
699.77MB
Wojny jednorożców Lektor PL 2022 8/10 Animacja, Fantasy

Armia pluszowych misiów indoktrynuje młodych rekrutów do prowadzenia wojny z jednorożcami, które zagrażają przetrwaniu niedźwiedzi. Bracia Bluey i Tubby z grupą...Armia pluszowych misiów indoktrynuje młodych rekrutów do prowadzenia wo... (...)
1.8 Gb
Czerwony Kapturek na tropie Lektor PL 2023 8/10 Fantasy

Czerwony Kapturek ma zagadkę kryminalną do rozwikłania na królewskim balu z Kopciuszkiem. Czy rozwiąże sprawę, zanim wybije północ?Japoński film Netflix "Czerwony Kapturek na tropie" opowiada historię Czerwonego Kapturka, który przyjmuje rolę detektywa badającego intrygującą sp... (...)
2.4 Gb
Magiczna podróż Emily Lektor PL 2020 8/10 Familijny, Fantasy

Pewnego dnia Emily znajduje tajemniczą skrzynię, która przenosi ją do magicznego świata. Tam spotyka fantastyczne stworzenia, z którymi szybko się zaprzyjaźnia. Wkrótce...Pewnego dnia Emily znajduje tajemniczą skrzynię, która przenosi ją do magicznego świata. Tam spotyka fantastyczne... (...)
2.8 Gb
Za magicznymi drzwiami HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Fantasy

Rozpoczęcie nowej pracy jest zawsze stresujące, ale kiedy Paul Carpenter przybywa do biura J.W. Wells, nie ma pojęcia, jakie kłopoty go czekają. Wkrótce odkryje, że pozornie szanowany zakład jest w rzeczywistości przykrywką dla złowrogiej organizacji z potężnym osobliwym planem. W... (...)
6.50GB
Barbie Lektor PL 2021 ?/10 Dramat, Fantasy, Komedia

(...)
2.9 Gb
Mavka i strażnicy lasu Lektor PL 2023 8/10 Animacja, Fantasy

Mityczna strażniczka lasu musi bronić skrytego w puszczy źródła życia przed chciwością bezdusznej księżniczki.Gdzieś w dalekich ostępach magicznego lasu kryje się źródło życia, którego strzeże urocza wróżka Mavka. Nigdy dotąd żaden cz... (...)
2.4 Gb
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 17