Filmy i seriale

Zagadka Klary Muu HDRip Lektor PL 2023 8/10 Animacja, Familijny

Klara Muu i Gavin, czyli para rezolutnych detektywów, musi rozwiązać kolejną zagadkę! Tym razem gra toczy się o dużą stawkę, bo zniknęło magiczne nasiono, które może uratować Krowie Wzgórze. Kto je ukradł i jaki miał w tym interes?Wyn... (...)
2.4 Gb
Jajko czy kura? HDRip Lektor PL 2023 8/10 Familijny

Chociaż ma tylko 12 lat, Max jest przedsiębiorcą. Niestety, z powodu przeprowadzki do odległej wsi musi zamknąć swoją firmę. Kiedy jednak w nowym miejscu Max zauważa...Chociaż ma tylko 12 lat, Max jest przedsiębiorcą. Niestety, z powodu przeprowadzki do odległej wsi musi zamknąć swoj... (...)
1.5 Gb
Emma i czarny jaguar HDRip Lektor PL 2024 8/10 familijny, przygodowy

Sympatyczna Emma dorasta w amazońskiej dżungli, mając za towarzysza przygód i zabaw Hope – małego czarnego jaguarka. Niestety, ich piękna i zażyła relacja kończy się wraz z przeprowadzką dziewczynki do Nowego Jorku. Z dala od rodzinnych stron, Emma nie przestaje jednak marzyć o powro... (...)
1.7 Gb
Wielkie marzenia HDRip Lektor PL 2023 8/10 familijny

11-letni Dom chce być jak Dominik Hašek, gracz czeskiej reprezentacji w hokeja, której zwycięstwo na igrzyskach olimpijskich w Nagano w 1998 roku wprowadziło Czechy w stan euforii. Chłopak postanawia założyć własną drużynę hokejową i wraz z przyjaciółmi przygotowuje się do decydujące... (...)
1.4 Gb
Orion i Ciemność HDRip Lektor PL 2024 N/A/10 Animacja, Familijny, Przygodowy

Obdarzony wielką wyobraźnią chłopiec stawia czoła swoim lękom podczas niezapomnianej podróży przez noc z nowym przyjacielem – uśmiechniętym olbrzymem o imieniu Ciemność. (...)
1.48GB
Mój brat robot HDRip Lektor PL 2022 8/10 s-f, familijny

Niedaleka przyszłość, w której zażegnano kryzys klimatyczny, a ludzie żyją z osobistymi asystentami-robotami. Samotna 12-letnia Alberte dostaje na urodziny najnowszy model humanoida - Konrada, który wygląda i zachowuje się jak człowiek. Popularność Alberte, mającej teraz najbardziej ... (...)
1.8 Gb
Tajemniczy ogród HDRip Lektor PL 2020 N/A/10 Familijny

Gdy dziesięcioletnia osierocona Mary przybywa do tajemniczej posiadłości w Yorkshire, by zamieszkać ze swym unikającym ludzi wujem i jego bardzo zasadniczą gospodynią, nie może nawet podejrzewać, że właśnie zaczyna się najbardziej niezwykła przygoda jej życia. Mimo surowych zakazó... (...)
6.25GB
Akademia Pana Kleksa HDRip Lektor PL 2023 8/10 familijny

Wyobraź sobie świat, który tworzy nieograniczona niczym wyobraźnia. Świat, w którym możesz poczuć zapach koloru i usłyszeć jego smak. To świat narysowany umysłem dziecka, ale tak jak każdy rysunek ma swoje kontury, tak każdy nawet najpiękniejszy świat ma swoje reguły. Co, jeśli je zł... (...)
2.2 Gb
Wszystkie dźwięki ciszy HDRip Lektor PL 2022 8/10 familijny

Jamie właśnie rozpoczęła naukę w szkole z internatem dla niesłyszących. Gdy dowiaduje się, że jej ukochana babcia zachorowała i trafiła do szpitala, dziewczyna razem z nowo poznaną koleżanką potajemnie wyrusza w daleką podróż do Paryża, by zobaczyć się z babcią. Szybko okazuje, że wy... (...)
1.4 Gb
Szczęśliwe święta HDRip Lektor PL 2022 8/10 familijny, przygodowy

Eryk mieszka w domu dziecka. Jego największym życzeniem jest móc pojechać na Święta Bożego Narodzenia do rodziców. Wraz z nowo poznaną koleżanką Lucką w dzień Wigilii czekają na Świętego Mikołaja. Wkrótce ktoś nadchodzi, ale czy to na pewno Mikołaj? Trzeba to sprawdzić. Przyjaciele z... (...)
1.4 Gb
Zew krwi HDRip Lektor PL 2020 N/A/10 Familijny

Zrealizowany na podstawie klasycznej powieści Jacka Londona „Zew krwi” opowiada porywającą historię Bucka, psa o wielkim sercu, którego świat staje na głowie, gdy wprost z sielskiego domu w Kalifornii trafia na egzotyczne pustynie śnieżne Alaski podczas gorączki złota lat 90-tych ... (...)
8.78GB
Najpiękniejsze święta HDRip Lektor PL 2023 8/10 familijny

To pierwsze Boże Narodzenie po wojnie. 9-letnia Stine przyjeżdza pociągiem do niewielkiej, górskiej wioski w poszukiwaniu schronienia. Spotyka tam szewca Andersena - zgorzkniałego, samotnego mężczyznę. Spotkanie tej dwójki na zawsze odmieni ich życie. Mała, urocza dziewczynka wprowad... (...)
1.7 Gb
Rodzina Świątecznych i magiczny hotel HDRip Lektor PL 2021 N/A/10 Familijny

Hugo ma już 12 lat i czuje, że powinien przestać wierzyć w elfy. Rówieśnicy mu dokuczają - pora dorosnąć. Sytuacja zmienia się, gdy wraz z rodziną odwiedza hotel, w którym – jak szybko się okazuje – mieszkają właśnie małe elfy! Osierocone rodzeństwo nie zna magii, która sprawiłaby... (...)
688.83MB
Trolle 3 HDRip Lektor PL 2023 8/10 komedia, familijny, animacja

Po dwóch filmach prawdziwej przyjaźni i flirtowania, Poppy i Mruk są teraz oficjalnie parą! Poppy odkrywa, że Mruk ma sekretną przeszłość. Był kiedyś częścią fenomenalnego boysbandu, BroZone, wraz ze swoimi czterema braćmi: Floydem, Johnem Dory, Sprucem i Clayem. BroZone rozpadł się,... (...)
1.9 Gb
Elf i Ja HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Familijny, Komedia, Świąteczny

Elf Trip, który w warsztacie Świętego Mikołaja zamiast zabawek konstruuje głównie broń. Gdy poznaje nieśmiałego chłopca Elię odkryje czym jest przyjaźń. (...)
11.20GB
Jak zostać Świętym Mikołajem 3 HDRip Lektor PL 2022 8/10 Familijny, Świąteczny

Łucja kontynuuje naukę w Szkole Świętych Mikołajów. Czuje się w niej coraz pewniej. Niespodziewanie, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, dyrektor zwołuje pilne...Łucja kontynuuje naukę w Szkole Świętych Mikołajów. Czuje się w niej coraz pewniej. Niespodziewanie, tuż przed Świętami ... (...)
2.5 Gb
Mukliki HDRip Lektor PL 2022 8/10 animacja, familijny

Dawno, dawno temu, gdy jeszcze nie istniał internet, Mukliki można było spotkać prawie wszędzie. Ale w nowym, nie całkiem wspaniałym świecie, te małe, sympatyczne stworzonka mają coraz trudniejsze życie. A to dlatego, że uwielbiają by wszystko wokół nich było trochę zabałaganione i p... (...)
1.9 Gb
Inspektor Pająk HDRip Lektor PL 2022 8/10 kryminał, familijny, animacja

Wielka przygoda podczas podniebnej podróży. Najlepszy śledczy w świecie owadów musi rozwiązać zagadkę i ocalić pasażerów samolotu, na którego pokładzie ukrył się tajemniczy złoczyńca. Dynamiczna akcja, intrygujące postacie, mnóstwo humoru i ekscytujące śledztwo, które da do myślenia... (...)
2.2 Gb
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 22