Filmy i seriale

Tyler Perry: Bez orzekania o winie HDRip Lektor PL 2024 N/A/10 Dramat, Thriller

Film opowiada historię Avy, młodej pracowniczki banku, która jest zdruzgotana, gdy jej mąż Dallas porzuca małżeństwo, o które jest zdecydowana walczyć. Jednak los interweniuje, ujawniając niegodziwe czyny Dallasa, które zrujnowały ich małżeństwo i pewnego razu sabotowały... (...)
13.63GB
Tylko my dwoje HDRip Lektor PL 2023 8/10 dramat, thriller

Kiedy Blanche (w tej roli Virginie Efira) poznaje na imprezie Grega (Melvin Poupaud), wydaje jej się, że trafiła na idealnego dla siebie mężczyznę. Kolejne dni i wspólnie spędzone chwile potwierdzają jedynie dobre pierwsze wrażenie. Bohaterka oczarowana jest przystojnym mężczyzną do ... (...)
1.9 Gb
Sukienka Oskara HDRip Lektor PL 2022 8/10 komediodramat

Ben ciężko zniósł rozwód i rozłąkę ze swoją byłą już żoną oraz dwójką dzieci. Zupełnie nieoczekiwanie los jednak dał mu drugą szansę. Mira musi spędzić w szpitalu sporo czasu. Ben znowu zamieszkuje ze swoimi dziećmi. "Tym razem wszystko będzie dobrze" - powtarza jak mantrę. Ws... (...)
1.7 Gb
Obudź się HDRip Lektor PL 2023 8/10 dramat

Bajzel, starszy brat i jedyny opiekun nastoletniej Zosi, zapada w śpiączkę po kibicowskiej bójce. Zosia wierzy, że brata może wybudzić flaga kibiców wrogiej drużyny. Idzie do domu Cygana, lidera przeciwników, i razi go paralizatorem. Grozi, że zabije zakładnika, jeśli jego kumple nie... (...)
1.5 Gb
Tropem mordercy HDRip Lektor PL 2024 N/A/10 Dramat

Dwóch detektywów z udręczoną przeszłością próbuje powstrzymać bezlitosnego seryjnego mordercę działającego w Szkocji, zanim ten zaatakuje kolejną niewinną ofiarę. Odkrywają również podobny schemat działania w przypadku zbrodni sprzed 5 lat. (...)
1.50GB
Tropem mordercy HDRip Lektor PL 2024 N/A/10 Dramat

Dwóch detektywów z udręczoną przeszłością próbuje powstrzymać bezlitosnego seryjnego mordercę działającego w Szkocji, zanim ten zaatakuje kolejną niewinną ofiarę. Odkrywają również podobny schemat działania w przypadku zbrodni sprzed 5 lat. (...)
2.32GB
Do usług szanownej pani HDRip Lektor PL 2023 8/10 komedia, romans, dramat

Osiągnąwszy wiek, w którym niemal wszystkie bliskie mu osoby odeszły lub rozjechały się po świecie, Andrew Blake nie ma już nawet ochoty na żarty ze swoim kolegą z młodości, Richardem. Pod wpływem nagłego impulsu postanawia przekazać stery swojej małej angielskiej firmy w ręce zaufan... (...)
2.2 Gb
Dancing Queen HDRip Lektor PL 2023 8/10 dramat, familijny

Świat 12-letniej Miny wywraca się do góry nogami, gdy do jej miasteczka przeprowadza się znany tancerz Edvin. Dziewczyna zupełnie traci dla niego głowę. Gdy chłopak ogłasza konkurs w poszukiwaniu nowych członków swojej grupy tanecznej, Mina widzi w tym niepowtarzalną szansę. W stanie... (...)
1.6 Gb
After 5  Na zawsze HDRip Lektor PL 2023 8/10 romans, melodramat

Tessa i Hardin nie są już razem. Każde z nich na własną rękę szuka szczęścia i spełnienia. Ona poświęca się pracy i przelotnym romansom. On po sukcesie swojej pierwszej książki korzysta z uroków popularności i imprezuje próbując zapomnieć o ukochanej. Gdy przyjaciele rzucają mu wyzwa... (...)
1.5 Gb
Challengers 2024 PL 2160p 4K AMZN WEB-DL x264 AC3-LEX HDRip Lektor PL 2024 N/A/10 Dramat, Sportowy

Wizjonerski twórca Luca Guadagnino przedstawia "Challengers" z Zendayą w roli Tashi Duncan, która jako złote dziecko tenisa została potem trenerką, bezkompromisową na korcie i poza nim. Jej mąż (Mike Faist - "West Side Story") jest mistrzem, który przeżywa zawodowy kry... (...)
26.97GB
Dziewczyny z Dubaju® Lektor PL 2021 ?/10 Dramat, Erotyczny, Akcja

Młoda ambitna dziewczyna od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. (...)
1.4 Gb
Aniołowie są wśród nas HDRip Lektor PL 2024 N/A/10 Dramat

"Aniołowie są wśród nas" to film na podstawie niezwykłej, prawdziwej historii. Opowiada o Sharon (Hilary Swank), zawziętej fryzjerce z niewielkiego Kentucky, która ledwo wiąże koniec z końcem. Gdy poznaje Eda (Alan Ritchson), wdowca starającego się zapewnić byt dwóm córkom, ... (...)
3.16GB
Jedno życie HDRip Lektor PL 2023 8/10 biograficzny, dramat

Jest rok 1938, gdy młody Brytyjczyk Nicholas Winton podczas wizyty w Pradze odkrywa, że tysiące rodzin zbiegłych przed hitlerowcami z Niemiec i Austrii, żyją w dramatycznych warunkach, często bez dachu nad głową i żywności. Niemiecka inwazja na Czechosłowację jest kwestią najbliższyc... (...)
1.9 Gb
Część ciebie HDRip Lektor PL 2024 N/A/10 Dramat

"Część ciebie" to historia o życiu i śmierci, która opowiada o tym, jak to jest mieć 17 lat i czuć, jakby serce miało wyrwać się z piersi. Julia, starsza siostra Agnes, ma wszystko, o czym Agnes marzy: jest najfajniejszą osobą w szkole, gwiazdą każdej imprezy i umawia się z ... (...)
1.56GB
Fin del Mundo? HDRip Lektor PL 2023 8/10 komedia, dramat

Waldi (Andrzej Szeremeta) i jego trzy siostry (Gabriela Muskała, Anna Olejnik, Magdalena Różańska) mieszkają w starej willi pod miastem, zaś w piwnicy ich stuletni rodzice (Helena Norowicz i Stanisław Brudny), którzy kilka lat temu umarli. Cała rodzinka cieszy się wspólnymi śniadania... (...)
2.3 Gb
Monster HDRip Lektor PL 2023 8/10 dramat

(...)
2.2 Gb
Powoli HDRip Lektor PL 2023 8/10 melodramat

(...)
1.9 Gb
Prawda24 HDRip Lektor PL 2024 8/10 dramat

Alan Biernat jest początkującym aktorem, któremu wada wymowy uniemożliwia otrzymanie jakiejkolwiek roli. Jedynym wyjściem z sytuacji jest nagrywanie casting tape'ów i wysyłanie ich do reżyserów castingów. Pewnego razu w ręce wpada mu fragment scenariusza, w którym postać - którą m... (...)
1.4 Gb
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 179