Filmy i seriale

Nowa nadzieja HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Dramat, Katastroficzny, Thriller

Film przedstawia losy kobiety (Comer), która wraz ze swoim nowonarodzonym dzieckiem musi odnaleźć drogę do domu. Jednak nadszedł kryzys ekologiczny, który pogrążył Londyn w wodach po powodzi, co powoduje rozbicie ich młodej rodziny w chaosie. (...)
1.62GB
Bunt HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Dramat, Akcja, Historyczny

Początek XX wieku. Pracownicy kopalni, którzy ledwo zarabiają na chleb w nieludzkich warunkach, mimo obaw przed represjami, postanawiają zorganizować bunt. (...)
4.37GB
Impresjoniści HDRip Lektor PL 2023 8/10 melodramat, biograficzny

Historia burzliwego romansu i trudnej miłości wybitnego malarza, autora podziwianych aktów, Pierre'a Bonnarda i jego modelki, muzy, kochanki a później żony - Marty, na tle malowniczego obrazu francuskiej cyganerii z czasów Belle Epoque. (...)
1.5 Gb
Dobry ogrodnik HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 Dramat, Thriller

Narvel Roth, oddany ogrodnik posiadłości Gracewood Gardens, zostaje poproszony przez swoją pracodawczynię o zajęcie się jej niesforną krewną Mayą. (...)
700.06MB
After 5  Na zawsze HDRip Lektor PL 2023 8/10 romans, melodramat

Tessa i Hardin nie są już razem. Każde z nich na własną rękę szuka szczęścia i spełnienia. Ona poświęca się pracy i przelotnym romansom. On po sukcesie swojej pierwszej książki korzysta z uroków popularności i imprezuje próbując zapomnieć o ukochanej. Gdy przyjaciele rzucają mu wyzwa... (...)
1.5 Gb
Dziewczyny z Dubaju® Lektor PL 2021 ?/10 Dramat, Erotyczny, Akcja

Młoda ambitna dziewczyna od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. (...)
1.4 Gb
Ultima Thule HDRip Lektor PL 2023 8/10 dramat

Trzydziestoletni Bartek wyrusza w samotną podróż na najbardziej odosobnioną brytyjską wyspę, aby odnaleźć siebie. Ma ze sobą tylko plecak, wspomnienia i pytanie: "Co dalej?". Dzika natura, praca i nowe relacje codziennie wystawiają go na próbę, ale dają także szansę na spojrzen... (...)
1.9 Gb
Club Zero HDRip Lektor PL 2023 8/10 thriller, dramat

Do prywatnej szkoły przybywa pani Novak (znakomita Mia Wasikowska) prowadząca zajęcia o świadomym odżywianiu. Bezgranicznie ufający jej uczniowie rozpoczynają kolejne odważne eksperymenty, które coraz bardziej się oddalają od bezpiecznych, zdrowych, proekologicznych praktyk w rodzaju... (...)
1.5 Gb
Cios HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 Dramat, Romans, Sport

17-letni Jim przygotowuje się do ważnej walki bokserskiej. Chłopaka szkoli ojciec alkoholik, który ignoruje fakt, że syn nie jest do końca przekonany, że chce swoje życie wiązać z brutalnym sportem. (...)
1.91GB
Vincent musi umrzeć HDRip Lektor PL 2023 8/10 Dramat, Fantasy, Komedia

Vincent (Karim Leklou) musi umrzeć, choć nikt za bardzo nie wie dlaczego. Jeszcze przed chwilą był wcieleniem przeciętności – pracował w korporacji, umawiał się na randki...Vincent (Karim Leklou) musi umrzeć, choć nikt za bardzo nie w... (...)
1.8 Gb
Anatomia upadku HDRip Lektor PL 2023 8/10 Dramat, Kryminał, Thriller

Mężczyzna upada z wysokości i ginie. Czy jego żona jest za to odpowiedzialna?Życie szczęśliwej rodziny we francuskich Alpach zostaje przerwane, gdy Samuel ginie w wyniku upadku. Skoczył sam, poślizgnął się czy może z balkonu wypchnęła... (...)
1.6 Gb
Norwegian Dream HDRip Lektor PL 2023 8/10 Dramat

Po wybuchu strajku, w norweskiej przetwórni ryb, polski imigrant staje przed poważnym dylematem.19-letni Robert (w tej roli Hubert Miłkowski) wyjeżdża do Norwegii, aby spłacić rodzinne długi. Zaczyna pracę w przetwórni łososia, gdzie poznaje Ivara (Karl Bekele Steinland). Aby ni... (...)
1.4 Gb
Bracia ze stali HDRip Lektor PL 2023 8/10 Dramat

Losy wrestlerskiej rodziny Von Erichs, która miała ogromny wpływ na tą dyscyplinę od lat 60. do dziś.Surowy teksański ojciec - głowa rodu Von Erich - zrobi wszystko, by jego synowie osiągnęli w sporcie to, czego on sam nie zdołał. Za kulisami wrestlerskich widowisk, na punkcie któryc... (...)
2.2 Gb
Dobrzy nieznajomi HDRip Lektor PL 2024 8/10 fantasy, dramat

Po spotkaniu z tajemniczym sąsiadem scenarzysta Adam niespodziewanie trafia do rodzinnego domu, w którym odkrywa, że zmarli rodzice nadal żyją. (...)
2.3 Gb
Priscilla HDRip Lektor PL 2023 8/10 biograficzny, dramat

W wieku 21 lat była jedną z najbardziej znanych kobiet na świecie, symboliczną królową amerykańskiego rock and rolla. A jednak tak mało wiadomo o Priscilli Presley, wieloletniej ukochanej i jedynej żonie Elvisa. Jej narracja przez długi czas pozostawała w cieniu jego dominującej i ro... (...)
2.2 Gb
Opadające liście HDRip Lektor PL 2023 8/10 dramat, komedia

Najważniejszy fiński reżyser Aki Kaurismäki wraca do kin ze słodko-gorzką opowieścią o życiowych outsiderach, którzy poszukują szczęścia. W filmie, będącym celebracją małych chwil i niepozornych gestów, jest miejsce na humor, wzruszenie, głęboki humanizm, ale i komentarz do aktualnyc... (...)
1.9 Gb
50, czyli dwa wieloryby spotykają się na plaży HDRip Lektor PL o Dos ballenas se encuentran en la playa N/A/10 Dramat

17-letni Félix otrzymuje zaproszenie na WhatsAppie z pytaniem: „Czy chcesz zagrać w grę The Blue Whale? Tę z 50 wyzwaniami? Tę, w której musisz na końcu się zabić?”. Chłopak je akceptuje i w ten sposób poznaje Elizę. Para zaczyna razem wypełniać wyzwania. Historia miłości dwojga n... (...)
1.91GB
Moje pragnienie HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 Dramat

Opowieść o pozbawionej celu w życiu kobiecie, która decyduje się podjąć pracę w klubie ze striptizem. (...)
1.77GB
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 174