Cda PL – Filmy online!

Naruszenie praw autorskich (DMCA)

Polityka Prywatności fillmy-cda.pl

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Tobie wygody podczas przeglądania stron serwisu. Poniżej znajduje się informacja o danych osobistych pobieranych w momencie odwiedzin serwisu.

1. Informacje ogólne.

Serwis www.cda-pl.pl pozyskuje informacje o użytkownikach i ich zachowaniu poprzez:
a. Pliki cookies. Pliki te są plikami tekstowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika serwisu. Przeznaczone są do korzystania ze stron serwisu. Przede wszystkim zawierają nazwę strony internetowej swojego pochodzenia, swój unikalny numer, czas przechowywania na urządzeniu końcowym.
b. tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
c. określania profilu użytkownika w celu wyświetlania mu dopasowanych materiałów w sieciach reklamowych, w szczególności sieci Google.

2. Logi serwera.

Informacje o niektórych zachowaniach użytkowników podlegają logowaniu w warstwie serwerowej. Dane te są wykorzystywane wyłącznie w celu administrowania serwisem oraz w celu zapewnienia jak najbardziej sprawnej obsługi świadczonych usług hostingowych.
Przeglądane zasoby identyfikowane są poprzez adresy URL. Ponadto zapisowi mogą podlegać:
a. czas wysłania odpowiedzi,
b informacje o błędach jakie nastąpiły przy realizacji transakcji HTTP,
c. informacje o przeglądarce użytkownika:

Aby upewnić się czy administracja portalu cda-hd.pl będzie mogła szybko oraz efektywnie zareagować na Twoje uwagi, proszę napisać do nas na cda-pl@protonmail.com.