Filmy i seriale

Impresjoniści HDRip Lektor PL 2023 8/10 melodramat, biograficzny

Historia burzliwego romansu i trudnej miłości wybitnego malarza, autora podziwianych aktów, Pierre'a Bonnarda i jego modelki, muzy, kochanki a później żony - Marty, na tle malowniczego obrazu francuskiej cyganerii z czasów Belle Epoque. (...)
1.5 Gb
Bob Marley  One Love HDRip Lektor PL 2024 8/10 biograficzny, muzyczny

"Bob Marley. One Love" celebruje życie i muzykę ikony, która zainspirowała pokolenia swoim przesłaniem miłości i jedności. Zobaczymy historię Boba o pokonywaniu przeciwności losu i historii stojącej za jego rewolucyjną muzyką. (...)
1.8 Gb
Bob Marley: One Love HDRip Lektor PL 2024 8/10 Biograficzny, Muzyczny

Jamajka. Bob Marley i jego zespół grają muzykę reggae. (...)
2.8 Gb
Priscilla HDRip Lektor PL 2023 8/10 biograficzny, dramat

W wieku 21 lat była jedną z najbardziej znanych kobiet na świecie, symboliczną królową amerykańskiego rock and rolla. A jednak tak mało wiadomo o Priscilli Presley, wieloletniej ukochanej i jedynej żonie Elvisa. Jej narracja przez długi czas pozostawała w cieniu jego dominującej i ro... (...)
2.2 Gb
Cudowny chłopak  Biały ptak HDRip Lektor PL 2022 8/10 biograficzny, dramat

Minęło kilka lat od wydarzeń znanych z "Cudownego chłopaka". Julien usunięty ze szkoły za niekoleżeńskie traktowanie małego Auggiego, próbuje odnaleźć się w liceum. Rozgoryczony, wściekły na cały świat, nie potrafi nawiązać kontaktu z rówieśnikami. Na życzliwość reaguje niechęc... (...)
2.2 Gb
Śnieżne bractwo HDRip Lektor PL 2023 8/10 biograficzny, dramat

W 1972 roku lot 571 Urugwajskich Sił Powietrznych, wyczarterowany przez drużynę rugby na przelot do Chile, rozbił się na lodowcu w samym sercu Andów. Tylko 29 z 45 pasażerów przeżyło katastrofę. W najbardziej nieprzyjaznym środowisku na Ziemi musieli uciekać się do ekstremalnych środ... (...)
1.9 Gb
Ferrari HDRip Lektor PL 2023 8/10 biograficzny, dramat

Bohaterem filmowej biografii jest Enzo Ferrari (w tej roli Adam Driver), były kierowca rajdowy, który znajduje się w najtrudniejszym momencie swojego życia. Jest rok 1957. Firma, którą od 10 lat buduje wraz z piękną żoną, Laurą (Penelope Cruz) stoi u progu bankructwa. Ale to nie koni... (...)
2.2 Gb
Maestro HDRip Lektor PL 2023 8/10 biograficzny, muzyczny

Netflix zapowiada "Maestro" jako "list miłosny do życia i sztuki", zdradzając, że film Bradleya Coopera to "wypełniony emocjami epicki portret rodziny i miłości". W "Maestro" Cooper wcieli się w rolę Leonarda Bernsteina. Jego żonę, Felicię Montealegre, zagra C... (...)
1.4 Gb
Napoleon HDRip Lektor PL 2023 8/10 biograficzny, historyczny, dramat

"Napoleon" będzie opowiadać o drodze do władzy nad Europą francuskiego cesarza widzianej przez pryzmat jego związku z cesarzową Józefiną. (...)
2.3 Gb
Klara HDRip Lektor PL 2022 N/A/10 Biograficzny

Asyż, rok 1211. Pochodząca z bogatego domu osiemnastoletnia Klara pewnej nocy ucieka z domu, by dołączyć do swojego przyjaciela Franciszka. (...)
1.62GB
Inwestorzy amatorzy HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Biograficzny

Historia oparta na szalonej, prawdziwej historii zwykłych ludzi, którzy odwrócili scenariusz na Wall Street i wzbogacili się, zmieniając GameStop (tak, sklep z grami wideo w centrum handlowym) w najgorętszą firmę na świecie. W środku wszystkiego jest zwykły facet Keith Gill (Paul ... (...)
5.89GB
Zjazd życia HDRip Lektor PL 2021 N/A/10 Biograficzny, Dramat, Sportowy

Podczas zjazdu na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w 1976 roku Franz Klammer, znajduje się w "błysku fleszy". Od zeszłego sezonu charyzmatyczny debiutant wygrywał niemal każdy zjazd. Presja prasy i opinii publicznej, a także nadzieje całego narodu, sięgają zenitu. Jego spons... (...)
6.85GB
Sly HDRip Lektor PL 2023 8/10 biograficzny, dokument

Już od niemal 50 lat Sylvester Stallone dostarcza wspaniałej rozrywki milionom widzów, wcielając się w bohaterów kultowych serii takich, jak "Rocky", "Rambo" czy "Niezniszczalni". Ten retrospekcyjny dokument pokazuje mało znane oblicze nominowanego do Oscara aktora,... (...)
1.4 Gb
Judasz i Czarny Mesjasz HDRip Lektor PL 2021 N/A/10 Biograficzny

Jest to historia afroamerykańskiego działacza społecznego, wiceprzewodniczącego sekcji Czarnych Panter w Illinois, który został zabity w wyniku akcji policji skierowanej przeciw działalności ugrupowania. (...)
3.48GB
Nyad HDRip Lektor PL 2023 8/10 dramat, biograficzny

"NYAD" opowiada niesamowitą prawdziwą historię sportsmenki Diany Nyad, która w wieku 60 lat z pomocą swojej najlepszej przyjaciółki i trenerki postanawia spełnić swoje życiowe marzenie — przepłynąć 177 kilometrów z Kuby na Florydę przez otwarty ocean. (...)
1.4 Gb
King Richard: Zwycięska rodzina HDRip Lektor PL 2021 N/A/10 Biograficzny, Dramat, Sportowy

Richard Williams nie miał w życiu łatwo – dorastał w świecie, w którym czarny kolor skóry oznaczał z założenia bycie gorszym, niezależnie od pasji czy talentu. Trudno zatem się dziwić, że desperacko chce, żeby jego dzieci stały się kimś i zyskały posłuch na świecie. W przeciwieńst... (...)
4.27GB
Śmiertelni nieśmiertelni HDRip Lektor PL 2021 N/A/10 Biograficzny, Melodramat

Film opowiada prawdziwą historię kultowego filozofa Kena Wilbera (Stuart Townsend) i jego żony Treyi (Mena Suvari). Oparty na dziennikach Treyi, opisuje Kalifornię lat 80., ich znajomość i wyzwania, które stają im na drodze. Aby je pokonać, muszą odkryć między sobą nieziemską więź... (...)
699.70MB
Śmiertelni nieśmiertelni HDRip Lektor PL 2021 N/A/10 Biograficzny, Melodramat

Film opowiada prawdziwą historię kultowego filozofa Kena Wilbera (Stuart Townsend) i jego żony Treyi (Mena Suvari). Oparty na dziennikach Treyi, opisuje Kalifornię lat 80., ich znajomość i wyzwania, które stają im na drodze. Aby je pokonać, muszą odkryć między sobą nieziemską więź... (...)
2.47GB
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 19