Filmy i seriale

Bunt HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Dramat, Akcja, Historyczny

Początek XX wieku. Pracownicy kopalni, którzy ledwo zarabiają na chleb w nieludzkich warunkach, mimo obaw przed represjami, postanawiają zorganizować bunt. (...)
4.37GB
Palido: W imię zemsty HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Thriller, Akcja

Adwokat z wojskową przeszłością tropi gang, który zabił jego żonę i porwał córkę. (...)
2.22GB
Szmuglerzy HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Kryminał, Akcja

Film akcji kryminalny osadzony w latach 70. w małej, spokojnej wiosce nad morzem, gdzie dwie kobiety niespodziewanie wciągają się w niebezpieczny przemyt. (...)
700.52MB
Dziewczyny z Dubaju® Lektor PL 2021 ?/10 Dramat, Erotyczny, Akcja

Młoda ambitna dziewczyna od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. (...)
1.4 Gb
Madame Web HDRip Lektor PL 2024 8/10 s-f, akcja, przygodowy

"Madame Web" to historia ratowniczki medycznej, Cassandry Webb, która pracuje na Manhattanie. Okazuje się, że może mieć niezwykłe umiejętności jasnowidzenia. Poznaje trzy młode kobiety mające według jej wizji niezwykłą przyszłość. Pod warunkiem, że jej dożyją. (...)
2.2 Gb
Murarz  Na granicy spisku HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Thriller, Akcja

Ktoś szantażuje CIA - morduje zagranicznych dziennikarzy i podrzuca dowody obciążające Agencję. Gdy świat zwraca się przeciwko Ameryce, CIA musi namówić swojego najlepszego, choć niechętnego agenta, żeby wrócił do czynnej służby i zmierzył się z własną zagmatwaną przeszłością, a j... (...)
1.58GB
Żegnajcie laleczki HDRip Lektor PL 2024 8/10 Komedia, Akcja

Komedia opowie o Jamie, która opłakuje kolejne rozstanie z dziewczyną oraz o jej za spokojnej przyjaciółce Marian, która zdecydowanie musi zmieni swój styl bycia. W...Komedia opowie o Jamie, która opłakuje kolejne rozstanie z dziewczyną oraz o jej za spokojnej przyjaciółce Marian, kt... (...)
1.7 Gb
Argylle - Tajny szpieg HDRip Lektor PL 2024 8/10 Akcja, Szpiegowski

Gdy fabuły książek Elly Conway zaczynają za bardzo przypominać prawdziwe działania groźnego podziemnego syndykatu, ta introwertyczna pisarka szpiegowskich thrillerów i jej kot gwałtownie wkraczają do świata szpiegostwa, gdzie nic nie jest tym, czym się może wydawać. (...)
1.5 Gb
Bitwa Światów HDRip Lektor PL 2021 N/A/10 Akcja

Kiedy powieść przypadkowo otwiera drzwi dwóch równoległych wszechświatów, fantazja staje się rzeczywistością, a podróż zemsty dopiero się zaczyna. Film śledzi pogrążonego w żałobie ojca o specjalnych zdolnościach, Guan Ning (Lei Jiayin), który przyjmuje tajne zadanie od szefa korp... (...)
2.96GB
Argylle  Tajny szpieg HDRip Lektor PL 2024 8/10 akcja

Scenariusz filmu jest oparty na ks"Argylle - Tajny szpieg" to fascynująca opowieść o pisarce, która cierpi na amnezję. Nagle zaczyna odzyskiwać swoje wspomnienia, które ujawniają, że niegdyś była szpiegiem o międzynarodowej renomie. W miarę odzyskiwania pamięci, zaczyna dostrze... (...)
1.9 Gb
Osaczona HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Akcja

Dani, oddana służbie policjantka, przeżywa wewnętrzną przemianę, kiedy podczas eksmisji w niebezpiecznej dzielnicy Madrytu wpada na ślad siatki korupcyjnej. To koniec jej idealizmu. Zdaję sobie sprawę, że system, któremu służyła, tak naprawdę był częścią problemu. Teraz grozi jej ... (...)
2.21GB
60 minut HDRip Lektor PL 2024 N/A/10 Akcja, Przygodowy, Dramat, Sport

Desperacko próbując zdążyć na urodziny córki - i utrzymać prawa do opieki nad nią - zawodnik MMA nie stawia się na walkę, przysparzając sobie niebezpiecznych wrogów. (...)
2.29GB
Wśród nocnej ciszy HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Akcja, Świąteczny

Podczas walk rywalizujących ze sobą na ulicy gangów od zbłąkanej kuli ginie chłopiec. Goniący za sprawcami ojciec Brian (Joel Kinnaman) zostaje dwukrotnie postrzelony i cudem trafia na stół operacyjny. Żyje! Traci jednak całkowicie głos i przechodzi trudną rehabilitację, po czym w... (...)
700.15MB
Myśliwi z ruin HDRip Lektor PL 2024 N/A/10 Akcja

Dekady po tym, jak Seul zamienił się w postapokaliptyczne pustkowie, twardy myśliwy bierze sprawy w swoje ręce, gdy bliski mu nastolatek zostaje porwany przez szalonego lekarza, który przeprowadza eksperymenty na ludziach. (...)
700.22MB
Kos HDRip Lektor PL 2023 8/10 akcja, historyczny

Wiosna 1794 roku, w Polsce wrze. Do kraju wraca generał Tadeusz "Kos" Kościuszko (Jacek Braciak), który planuje wzniecić powstanie przeciwko Rosjanom, mobilizując do tego polską szlachtę i chłopów. Towarzyszy mu wierny przyjaciel i były niewolnik, Domingo (Jason Mitchell). Trop... (...)
1.6 Gb
Boudica: Królowa wojny HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Akcja, Dramat, Historyczny

Losy kobiety uznawanej za symbol walki o wolność. (...)
3.16GB
Misja Greyhound HDRip Lektor PL 2020 N/A/10 Akcja

Jedyną rzeczą bardziej niebezpieczniejszą niż linia frontu była walka o dotarcie do celu. Na początku II wojny światowej międzynarodowy konwój 37 okrętów alianckich, dowodzony przez kapitana Ernesta Krause (Tom Hanks), w swoim pierwszym dowództwie nad amerykańskim niszczycielem, p... (...)
2.37GB
Włamanie HDRip Lektor PL 2023 N/A/10 Akcja

Film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Kilku policjantów ma 48 godzin, aby spróbować zatrzeć ślady i pozbyć się dowodów oskarżających ich o handel narkotykami, tortury i korupcję. (...)
1.00GB
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 48